Rzeszów - Czwartek, 05.02.2026
Reklama

Stand-up Cezarego Pazury w kinie Zorza

Dodano: 21.07.2021 r. / ViC

W niedzielę, 25 lipca o godz. 17:00 na scenie kina Zorza, ze swoim stand-upem wystąpi jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów.

Cezary Pazura przyjedzie do Rzeszowa z premierowym programem, w którym porusza to co publiczność lubi najbardziej, czyli stosunki damsko-męskie. Wszystko oczywiście w krzywym zwierciadle.

Część występu poświęcona jest także najnowszym trendom w żywieniu, modzie na bezglutenowe posiłki i byciu fit. Artysta w sposób humorystyczny i wręcz przerysowany przedstawia współczesne, czasami aspołeczne zachowania ludzi i otaczającego nas świata. Nie zabraknie też ciekawostek z życia aktora i przygód na planie filmowym.

To co czeka wszystkich fanów to "creme de la creme" 30 letniej obecności Cezarego Pazury na polskiej scenie kabaretowej. "Oberwie" się nawet coronavirusowi!

Impreza przeznaczona jest dla widowni w każdym przedziale wiekowym.

Bilety w cenie 80 zł i 60 zł można nabyć w kasie kina Zorza.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Ostatni weekend w Świątecznym Miasteczku w stylu retro [2 - 4.01.2025]

Kończy się zimowa przygoda w Świątecznym Miasteczku. Ostatni weekend atrakcji upłynie w klimacie dawnych lat. Na gości czeka Jarmark Bożonarodzeniowy pełen smaków i niespodzianek, muzyczne wydarzenia, rodzinne atrakcje oraz kultowy świąteczny autobus...

Aktualności

Sylwester na rzeszowskim Rynku. DJ Party w sercu miasta

Bez koncertów, fajerwerków i muzycznych gwiazd – tak jak w poprzednich latach Rzeszów pożegna stary i powita Nowy Rok. Miejska zabawa sylwestrowa odbędzie się w Świątecznym Miasteczku i będzie miała kameralny charakter.

Aktualności

Weekend w Świątecznym Miasteczku [26 – 28.12.2025]

Przed nami przedostatni weekend z atrakcjami w Świątecznym Miasteczku. W programie m.in. ozdabiania pierniczków, występy artystyczne, rodzinny seans filmowy oraz świąteczne zabawy i potańcówki, które rozgrzeją zimowe wieczory.

Aktualności

Koncert symfoniczny w Filharmonii – dwa utwory Iberta i symfonia Francka

Muzyka Iberta i Francka wypełni w piątkowy wieczór salę Filharmonii Podkarpackiej. Za pulpitem dyrygenta stanie Tomasz Tokarczyk. Solistką wieczoru będzie flecistka Weronika Balcerzyk. Początek koncertu tradycyjnie o godz. 19:00.

Aktualności

Kizo w line-upie Rzeszowskich Juwenaliów 2026

Kizo dołączył do wykonawców przyszłorocznej edycji Rzeszowskich Juwenaliów. Raper wystąpi w pierwszym dniu imprezy, tj. 8 maja 2026 r. na scenie Brend.

Aktualności

Wojtusiowa Izba Dzieciom – koncert charytatywny w WDK w Rzeszowie

Zespół Wojtusiowa Izba zagra charytatywny koncert na rzecz dzieci z rzeszowskich domów dziecka. Wydarzenie odbędzie się 20 grudnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Aktualności

Weekend pełen atrakcji w Świątecznym Miasteczku [19 – 21.12.2025]

Jarmark Bożonarodzeniowy, występy artystyczne, Bajkosfera w Domku Świętego Mikołaja, a także wieczorne karaoke i Christmas Party – tak zapowiada się kolejny weekend w Świątecznym Miasteczku.

Reklama