Rzeszów - Piątek, 23.05.2025
Reklama

Startują zapisy na letnie półkolonie z Rzeszowskim Domem Kultury

Dodano: /

fot. RDK
fot. RDK

12 maja ruszają zapisy na tegoroczne półkolonie organizowane w filiach Rzeszowskiego Domu Kultury w Rzeszowie. Na małych uczestników czekają zajęcia kreatywne, gry i zabawy, wycieczki, warsztaty i dużo więcej, a wszystko to pod opieką doświadczonych instruktorów. Zapisy startują już 12 maja 2025 roku o godzinie 17:00.

W tym roku tpółkolonie będą odbywacć się aż w 14 filii RDK: Biała, Country, Dąbrowskiego, Krynicka, Miłocin, Pobitno, Przybyszówka, Słocina, Staromieście, Staroniwa, Wilkowyja, Zalesie, Załęże, Zwięczyca oraz Szkoła Podstawowa nr 18 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie. Wypoczynek został podzielony na 6 turnusów, które będą odbywać się w terminie od 30 czerwca do 8 sierpnia 2025 roku, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30.

W poniedziałek 12 maja o godzinie 17:00 na stronie www.rdk.rzeszow.pl oraz facebookowym profilu RDK zostaną udostępnione formularze online, poprzez które możliwe będzie zgłoszenie dziecka na półkolonie. Zapisy potrwają do 19 maja. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń, a pierwszeństwo mają posiadacze Rzeszowskiej Karty Mieszkańca.

Osoby mieszkające poza Rzeszowem mogą dokonać zapisu podczas rekrutacji uzupełniającej, która będzie przeprowadzona od 2 do 10 czerwca, jeżeli pozostaną wolne miejsca.

Półkolonie są zgłaszane do Kuratorium Oświaty i mogą brać w nich udział dzieci urodzone w latach 2013–2018. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Koszt 1 turnusu dla 1 dziecka to 520 zł albo 340 zł dla posiadaczy Rzeszowskiej Karty Rodziny lub karty Rodzina Wielodzietna 3+, Rodzina Zastępcza. Regulamin oraz szczegółowe programy dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci. Chiński smok i Strażak Sam w kinie Helios

Podczas wydarzenia najmłodsi mogą liczyć również na zwariowane zabawy i animacje.

Aktualności

Gra miejska "Łukasiewicz". Poznaj biografię i osiągnięcia wynalazcy lampy naftowej

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie organizuje grę miejską pn. „Łukasiewicz” dla młodzieży od 13. roku życia. Wydarzenie odbędzie się w ramach Roku Ignacego Łukasiewicza.

Aktualności

Bezpłatne warsztaty i wystawa w ramach projektu "Kurhanin ze Słociny"

Rzeszowski Dom Kultury realizuje projekt „Kurhanin ze Słociny” inspirowany postacią Stanisława Gliwy

Aktualności

Ruszyły zgłoszenia do festiwalu "O Laur Rzecha"

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 15-16 listopada.

Aktualności

Marek Koterski i Małgorzata Bogdańska w Rzeszowie. Spotkania, monodram i przegląd filmów reżysera

Kino za Rogiem Cafe organizuje tydzień z reżyserem Markiem Koterskim i z aktorką Małgorzatą Bogdańską.

Aktualności

"Śpiewająca z Wilczkami" - premiera nowego spektaklu teatru Przedmieście

Premierowe pokazy odbędą się w dniach 24 i 25 września o godz. 19.00 w siedzibie Teatru Przedmieście przy ul. Reformackiej 4.

Aktualności

Koncert Wiedeński. Jedyna na świecie Orkiestra Księżniczek przyjedzie do Rzeszowa

Wystąpią soliści polskich i europejskich scen operowych, balet oraz jedyna na Świecie Orkiestra Księżniczek.

Reklama