Rzeszów - Poniedziałek, 07.07.2025
Reklama

Sylwester na rzeszowskim Rynku. Wielka impreza taneczna w sercu miasta

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

Zamiast koncertów, wielka impreza plenerowa z DJ-em – tak będzie wyglądał Sylwester na rzeszowskim Rynku.

Od godziny 13:00 czynny będzie Jarmark Bożonarodzeniowy, gdzie czekają stoiska z rękodziełem i smakołykami. Oczywiście nie zabraknie również stałych atrakcji, takich jak koło młyńskie i karuzela wenecka. Będą one otwarte do godz. 21:00. Z oferty HoHo Baru będziecie mogli korzystać, aż do 1:00 w nocy.

Wieczorem rzeszowski Rynek zamieni się w parkiet taneczny. Sylwestrową imprezę plenerową rozkręci Dj Greg, którego możecie znać z takich rzeszowskich klubów jak: Lukr, Chili, Loft, Love Bar, Revolution, Wytwórnia oraz Live. Zabawa rozpocznie się o godz. 19:00 i potrwa do godz. 1:00..

Grzegorz Greg, czyli DJ Greg ma na swoim koncie ponad 1000 imprez zagranych na terenie całego kraju. Jego muzyka to mieszanka największych hitów muzycznych z dodatkiem czarującego beatu. Porywa tłumy w imprezowy klimat rodem z Ibizy z nutą sexy house’u,

Swoje umiejętności miał okazję rozwijać u boku największych gwiazd muzyki klubowej, takich jak: Paul Anthony 1/2 Ghettoblaster (USA), Dharni (Singapur), Georgina Tarasiuk, Wet Fingers -Dj Adamus oraz wielu innych. Grał również z popularnymi artystami polskiej muzyki pop, m.in. z Moniką Brodką czy Dawidem Podsiadło na trasie Red bull On Tour.

Tuż przed północą Prezydent Miasta Rzeszowa, Konrad Fijołek złoży wszystkim obecnym na płycie Rynku noworoczne życzenia.

Mieszkańcy Rzeszowa i przyjezdni, mogą również skorzystać z sylwestrowych ofert rzeszowskich klubów, instytucji kultury oraz restauracji, które co roku organizują swoje imprezy sylwestrowe, zachęcając do wspólnego powitania Nowego Roku.

Listę imprez i wydarzeń znajdziecie w dziale Sylwester w Rzeszowie 2024/2025.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Dwa filmy nominowane do Oscarów w kinie Zorza bez reklam

W najbliższy piątek, 31 stycznia 2025 r. w kinie Zorza będzie można obejrzeć na wielkim ekranie dwa filmy, które powalczą w tym roku o Oscara. Warto dodać, że obydwa seanse będą wyświetlane...

Aktualności

Luty w DKF Klaps z dwiema przedpremierami [REPERTUAR]

Cztery projekcje filmowe połączone z prelekcjami i pofilmowymi dyskusjami znalazły się w lutowym programie Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Klaps”, działającego w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Pierwsze spotkanie już 3 lutego.

Aktualności

Symphonica powraca do Rzeszowa z jubileuszową trasą

Utwory takich zespołów jak Metallica, AC/DC, Iron Maiden, Queen, Prince, Rammstein, Rage Against The Machine Europe, Nightwish, Faith No More zabrzmią w symfonicznych aranżacjach w Filharmonii Podkarpackiej w ramach widowiska Symphonica.

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci. Bing, warsztaty zdrowej żywności, zabawy i animacje

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejne spotkanie młodych kinomanów w ramach cyklu "Filmowy Poranek dla Dzieci" organizowanego w kinie Helios przy al. Powstańców Warszawy.

Aktualności

Malarstwo Józefa Machały w galerii WDK. Otwarcie wystawy 3 lutego

Od 3 lutego 2025 r. w Galerii Wojewódzkiego Domu Kultury będzie można oglądać wystawę prac Józefa Machały zatytułowaną  „Pejzaż polski”. Wernisaz odbędzie się o godz. 18:00. Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających do 27...

Aktualności

Teatralna randka z widowiskowym finałem. Wraca Teatralny Speed Dating

Już 1 lutego w Teatrze Siemaszkowej w Rzeszowie ruszy siódma edycja Sceny Nowej Dramaturgii. Kolejny raz zacznie się Teatralny Speed Dating.

Aktualności

Sztuka mistrzów malarstwa polskiego na wystawie w Muzeum Okręgowym

Muzeum Okręgowe w Rzeszowie zaprasza na nową wystawę czasową zatytułowaną „Portretowe ujęcia. Malarstwo i rysunek artystów polskich od XVIII wieku do 1939 roku”.

Aktualności

Rockowa Noc from the Basement powraca do Rzeszowskich Piwnic

Sceptic to pierwszy zespół, który wystąpi w ramach tegorocznej serii koncertów spod szyldu „Rockowa Noc from the Basement.

Reklama