Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

The Dumplings wypada z line-upu KultURaliów, dołączają Brathanki

Dodano: /

Nowe wiadomości od organizatorów XIII Rzeszowskich KultURaliów Studenckich. Do line-upu imprezy dołącza zespół Brathanki. Niestety z rozpiski wypadaThe Dumplings.

Tegoroczne KultURalia odbędą się w dniach 6 – 7 czerwca 2025 w nowym miejscu – na terenach zielonych przy ul. Dołowej.

Na uczestników czeka wielka, dwudniowa impreza wypełniona koncertami, dobrą atmosferą oraz niezliczonymi okazjami do wspólnej zabawy.

Wśród wykonawców, którzy zagrają dla studenckiej publiczności są m.in. Young Multi, Louis Villain, Guzior, Krzysztof Zalewski. Na scenie miał pojawić się również elektropopowy duet The Dumplings, jednak ze względu na chorobę wokalistki, ich występ nie odbędzie się.

„Niestety, ze względu na stan zdrowia Artystki, zespół The Dumplings nie pojawi się na scenie Kulturaliów” – czytamy w opublikowanym komunikacie. Grupa miała wystąpić w drugim dniu wydarzenia, 7 czerwca.

Nowością w line-upie jest z kolei zespół folkowo-popowo-rockowy Brathanki, który zagra 7 czerwca. Możecie spodziewać się takich szlagierów jak „Czerwone korale” czy „W kinie, w Lublinie”, które rozgrzeją scenę do czerwoności i porwą tłum do tańca.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Muzeum Energetyki Podkarpackiej w Rzeszowie wznawia zajęcia edukacyjne

Muzeum jest dostępne dla odwiedzających od poniedziałku do piątku, również w czasie wakacji.

Aktualności

Bezpłatne wydarzenia w Rzeszowskich Piwnicach dla dzieci i dorosłych z Polski i Ukrainy

Rzeszowskie Piwnice biorą udział w cyklu wydarzeń z Funduszami Unijnymi, które są bezpłatne i prowadzone z udziałem tłumacza ukraińskiego. To między innymi warsztaty dźwiękowe, Silent Disco, warsztaty ceramiki i spacer fotograficzny.

Aktualności

Mata ogłosił trasę koncertową. Rzeszów jednym z przystanków

Znakiem rozpoznawczym trasy będzie wyjątkowa oprawa audiowizualna i nietypowe lokacje, w których wystąpi raper.

Aktualności

Seanse filmowe pod gołym niebem. Zorza rusza z letnim ogródkiem [REPERTUAR]

Jako pierwszy wyświetlony zostanie film "Supernova" z Colinem Firthem i Stanleyem Tuccim w rolach głównych.

Aktualności

Wystawa i recital z okazji jubileuszu 70-lecia MDK w Rzeszowie

Zaprezentowany zostanie dorobek artystyczny pedagogów Młodzieżowego Domu Kultury.

Aktualności

Gwiazdy disco polo wystąpią na parkingu przy rzeszowskim ratuszu

Wystąpi m.in. zespół Boys z Marcinem Millerem na czele.

Reklama