Rzeszów - Czwartek, 01.05.2025
Reklama

„Tribute to Michael Jackson Symfonicznie”- wyjątkowy koncert już wkrótce w Rzeszowie

Dodano: /

"Tribute to Michael Jackson Symfonicznie" - to prawdziwy diament w świecie projektów muzycznych, błyszczący promieniami dźwięków i harmonii.

To nie tylko koncert, to kolekcja błyskotliwych hitów, które oślepią Cię swoją wielowarstwowością gatunków funk, rock, soul i pop. A oprawa bogatym brzmieniem orkiestry symfonicznej porazi głębokimi uczuciami i silnymi przeżyciami. Billie Jean, Beat it, Thriller i inne utwory nigdy wcześniej nie brzmiały tak doskonale jak podczas koncertu "Tribute to Michael Jackson Symfonicznie".

Tego wieczoru nie będziesz tylko siedzieć na swoim miejscu i obserwować spektakl - staniesz się częścią niesamowitego przedstawienia. Ruchy, rytm i taniec stworzą taką harmonię z muzyką, że w pewnym momencie poczujesz, że gra ona nie tylko ze sceny, ale także w Tobie! Niezapomniane emocje gwarantują uczestnicy tego koncertu - muzycy z międzynarodowych projektów, finaliści talent show i specjalnie dobrany skład orkiestry symfonicznej.

"Tribute to Michael Jackson Symfonicznie" to spotkanie z wielkim dziełem sztuki. Podobnie jak diament staje się symbolem wiecznej piękności, ten projekt staje się ucieleśnieniem wielkości i niezrównanej muzycznej elegancji. Nie przegap okazji, aby zanurzyć się w symfonicznej harmonii i stworzyć wspomnienia, które będą cię rozgrzewać nawet w najzimniejsze wieczory. Bilety są już dostępne - będą one Twoim przewodnikiem do nowego spojrzenia na muzykę legendarnego Michaela Jacksona.

Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu?

1. Usłyszeć na żywo światowe hity numer jeden w unikalnej oprawie symfonicznej
2. Podarować sobie i bliskim niezapomniane przeżycie magii ruchu i tańca
3. Spędzić 90 minut w euforii jedności z energią muzyki MJ

Pamiętaj, że liczba biletów jest ograniczona. Im dłużej zwlekasz, tym więcej najlepszych miejsc znika!

Koncert "Tribute to Michael Jackson Symfonicznie" odbędzie się 18 listopada 2024 r. w podrzeszowskiej G2A Arenie. Początek o godz. 19:30. Bilety do nabycia na stronie https://bkb.pl/122703-3d72a

Organizatorem wydarzenia jest Royal Tributes sp. z oo.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

"W Układzie Słonecznym". Cezik z NutkoSferą znów przyjedzie do Rzeszowa

Cezary Nowak, działający pod pseudonimem CeZik ponownie przyjedzie do Rzeszowa z projektem NutkoSfera, aby zabrać najmłodszych słuchaczy w kosmiczną podróż. Koncert odbędzie się w sali kongresowej Zen.com Expo w Jasionce.

Aktualności

Finisaż wystawy pisanek w Galerii WDK. Będzie możliwość ich zakupu

W sobotę 12 kwietnia o godz. 11. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się finisaż Wystawy Tradycyjnej Podkarpackiej Pisanki Wielkanocnej. Prezentowane na niej dzieła będzie można kupić bezpośrednio u twórców.

Aktualności

Transmisja koncertu Placido Domingo na parkingu Filharmonii Podkarpackiej

Placido Domingo to jedna z gwiazd tegorocznego Muzycznego Festiwalu w Łańcucie. W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertem artysty, organizatorzy festiwalu postanowili zorganizować płatną transmisję z tego wydarzenia. Sprzedaż biletów już ruszyła.

Aktualności

Znamy pełny line-up Brend Hip-Hop Festiwal

Bambi zamyka line-up nowego muzycznego wydarzenia na Podkarpaciu jakim jest Brend Hip-Hop Festiwal.

Aktualności

Koncert jubileuszowy z okazji 25-lecia Zespołu Tańca Ludowego „Rzeszowianka”

Działający w Centrum Młodzieży w Rzeszowie Zespół Tańca Ludowego „Rzeszowianka” obchodzi w tym roku 25 lecie działalności artystycznej. Z tej okazji już 26 kwietnia odbędzie się wielki koncert jubileuszowy.

Aktualności

Teatr Maska otrzymał duże dofinansowanie na dostępność

Prawie pół miliona złotych dofinansowania otrzymał Teatr Maska w ramach programu „Projektowanie Uniwersalne Kultury – dostępność w instytucjach kultury”.

Aktualności

Tegoroczne Święto Paniagi uświetni koncert Another Pink Floyd Symfonicznie

Jak co roku, miasto przygotowało masę atrakcji rozrywkowych, muzycznych i artystycznych z okazji święta jednej z najstarszych rzeszowskich ulic – 3 Maja. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wyjątkowy koncert Another Pink Floyd Symfonicznie z...

Aktualności

Targi rzemiosła Wzory po raz pierwszy w Rzeszowie

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend w stolicy Podkarpacia po raz pierwszy odbędą się Targi rzemiosła WZORY, czyli święto designu, rzemiosła i sztuki użytkowej. Swoje wyroby zaprezentuje ponad 100 wystawców.

Reklama