Rzeszów - Sobota, 21.03.2026
Reklama

"W krainie zmysłów" - wystawa prac osób z zaburzeniami psychicznymi w WDK

Dodano: 20.07.2022 r. / ViC

Do 12 sierpnia br. w Galerii Wojewódzkiego Domu Kultury dostępna będzie wystawa prac mieszkańców DPS przy ul. Załęskiej 7a w Rzeszowie.

Na wystawie prezentowane są grafiki i diaporamy wykonane w technikach monotypii i luksografii. Ich autorami są osoby z zaburzeniami psychicznymi, mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej przy ul. Załęskiej 7a w Rzeszowie.

Prace powstały podczas realizacji przez Gminę Miasto Rzeszów zadania publicznego "W krainie zmysłów" z Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej "Od zależności ku samodzielności" - Edycja 2021.

Wernisaż odbył się 19 lipca br. Wystawę można zwiedzać do 12 sierpnia.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Ruszyła sprzedaż karnetów na Cieszanów Rock Festiwal 2020

11 edycja Cieszanów Rock Festiwal w dniach 20-22 sierpnia 2020 roku. Ruszyła sprzedaż biletów i karnetów!

Aktualności

Seans filmowy za 12 zł. Święto Kina w Rzeszowie już 15 grudnia

Trzy rzeszowskie kina biorą udział w corocznej inicjatywie pn. „Święto Kina”. 15 grudnia bilety na wszystkie seanse będzie można kupić za zaledwie 12 zł.

Aktualności

Spektakl "Siemaszki" na najważniejszym festiwalu teatralnym w Polsce

Spektakl rzeszowskiego teatru weźmie udział w konkursie głównym festiwalu Boska Komedia.

Aktualności

Magia świąt na rzeszowskim Rynku. Ruszył Jarmark Bożonarodzeniowy

Parada z elfami, Mikołajem oraz bajkowymi postaciami „otworzyła” w tym roku sezon świąteczny na rzeszowskim Rynku. Tegoroczny jarmark bożonarodzeniowy przyciąga jak na razie tłumy rzeszowiaków.

Aktualności

W sobotę rusza lodowisko w Millenium Hall

Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą już w sobotę 7 grudnia 2019 roku zostanie otwarte lodowisko na Skwerze w Millenium Hall.

Aktualności

06. Festiwal Nowego Teatru dobiegł końca. Przyznano nagrodę dziennikarzy oraz publiczności

Nagroda Główna im. Joanny Puzyny-Chojki, przyznawana przez jury dziennikarskie, dla spektaklu „Staff Only” Biennale Warszawa. Rzeszowskiej publiczności serce skradł Teatr im. Stefana Jaracza z Łodzi, który do „Siemaszki” przyjechał ze spektaklem „Idioci”.

Reklama