Rzeszów - Piątek, 26.06.2026
Reklama

W lipcu bezpłatne koncerty plenerowe na rzeszowskim Rynku

Dodano: 02.07.2019 r. / ViC

Rzeszowski Teatr Muzyczny Olimpia organizuje w lipcu dwa bezpłatne koncerty plenerowe na scenie rzeszowskiego Rynku.

7 lipca o godz. 19.00 odbędzie się koncert pt. "Rzeszów w naszych sercach gra". W programie arie i duety operetkowe, pieśni i piosenki, nie tylko o Rzeszowie.

Występują: soprany - Beata Kraska i Ewa Korczyńska, Tomasz Furman - tenor, Andrzej Szypuła - śpiew i prowadzenie, Janusz Tomecki - fortepian.
 
14 lipca o godz. 17.00 koncert operowo - operetkowy pt. ,,Wielka sława to żart". 

Występują: Paula Maciołek - sopran, Kamil Pękala - baryton oraz Podkarpacki Kwartet Fortepianowy.


 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Uroczysta premiera filmu "IO" Jerzego Skolimowskiego z udziałem twórców

Najnowsze dzieło Jerzego Skolimowskiego jest polskim kandydatem do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy.

Aktualności

Magdalena Grzebałkowska gościem ostatniego spotkania w ramach Letnich Ogrodów Literackich

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 11 września o godz. 16:00 w Ogrodach Bernardyńskich.

Aktualności

Finał Senioraliów Rzeszowskich na Bulwarach. Sporo atrakcji i koncert Stefano Terrazzino

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 10 września 2022 r.

Aktualności

Oto pełny program Rzeszów Breakout Days 2022. Bilety już w sprzedaży

Festiwal odbędzie się w dniach 15 - 17 września 2022 r.

Aktualności

Wystawa i wieczór autorski z Tomaszem Tomaszewskim zainauguruje IV Rzeszowski Weekend Fotografii

9 września w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa odbędzie się wystawa fotografii pn. „Świat jest tam, gdzie się zatrzymałeś” oraz wieczór autorski z Tomaszem Tomaszewskim. Wydarzenie zainauguruje IV Rzeszowski Weekend Fotografii. Początek o...

Reklama