Rzeszów - Środa, 20.08.2025
Reklama

Wielka impreza taneczna w samym sercu Rzeszowa! Kilka rodzajów muzyki

Dodano: /

fot. Unsplash
fot. Unsplash

W pierwszą sobotę sierpnia Skwer Kultury na rzeszowskim Rynku zamieni się w wielki parkiet taneczny. Odbędzie się tam Silent Disco z trzema kanałami do wyboru. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Silent Disco to impreza, podczas której to ty wybierasz do jakiej muzyczki chcesz tańczyć. Każdy uczestnik otrzymuje bezprzewodowe słuchawki z możliwością wyboru jednego z trzech kanałów muzycznych.

Rzeszowskie Silent Disco odbędzie się już 2 sierpnia od godz. 21:00 do 01:00 na w samym sercu miasta, a konkretnie na Skwerze Kultury (nad wejściem do Rzeszowskich Piwnic). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy imprezy będą mieli do wyboru trzy kanały muzyczne:

1. Urban / Hip-hop / Latino

2. House / Club

3. Radio Hits

Wydarzenie realizowane jest w ramach zadania pn. „Fundusze, które inspirują”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w programie Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021–2027.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Agata Tuszyńska spotka się z czytelnikami w Ogrodach Bernardyńskich

Agata Tuszyńska, pisarka, poetka i reportażystka, będzie gościem najbliższego spotkania z cyklu Letnie Ogrody Literackie, organizowanego przez WiMBP w Rzeszowie.

Aktualności

Letnie Brzmienia w nowej lokalizacji

Pierwotnie koncerty miały odbyć się na rzeszowskich Bulwarach. Organizator zmienił jednak miejsce imprezy. Artyści wystąpią w fosie Zamku Lubomirskich.

Aktualności

Odsłonięcie muralu i koncert z okazji 80. urodzin Tomasza Stańki. Wystąpią Józef Skrzek i Erik Truffaz

Przed nami kolejne wydarzenia w Rzeszowie celebrujące przypadającą w lipcu 80. rocznicę urodzin jednego z najwybitniejszych muzyków w historii polskiego jazzu - Tomasza Stańki.

Aktualności

400 słuchawek i trzy rodzaje muzyki. Silent Disco w centrum Rzeszowa

W piątek, 15 lipca na Skwerze Kultury odbędzie się wyjątkowa impreza taneczna.

Aktualności

Kameralny koncert Asi Nawojskiej w parku na Słocinie. Wstęp bezpłatny!

Artystka zagra w nietypowym miejscu - na półwyspie w Parku im. Władysława Szafera.

Aktualności

Bezpłatny seans filmu "La La Land" na zakończenie Piątkowej Strefy Relaksu na osiedlu Budziwój

W najbliższy piątek, 15 lipca odbędzie się finał cyklu Piątkowa Strefa Relaksu, organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury w filii Country na osiedlu Budziwój przy ul. Herbowej 3.

Reklama