Rzeszów - Wtorek, 24.03.2026
Reklama

Zespół wokalny Monk wystąpi w ramach "czwartków jazzowych"

Dodano: 20.01.2020 r. / ViC

23 stycznia w ramch cyklu „Czwartki Jazzowe – kontynuacja” wystąpi zespół wokalny Monk. Koncert odbędzie się w klubie Bohema WDK

Zespół wokalny MONK to nietypowa formacja muzyczna. Choć nie używają instrumentów, słuchacze często mówią o nich, że dobrze „grają”. Ich muzyka to połączenie różnych gatunków takich jak: jazz, pop, rock, a nawet muzyka klasyczna w unikalny sposób – zero instrumentów, tylko głosy ludzkie. W ich repertuarze znaleźć można przeboje muzyki pop oraz standardy jazzowe. Monk powstał w 1995 roku, ale w obecnym składzie śpiewa od 2001 roku. Grupa podczas swej kilkunastoletniej działalności miała niewątpliwą przyjemność wystąpić obok takich artystów jak: Kenny Garret, The Puppini Sisters, Anava, Elżbieta Towarnicka, Anna Treter, Renata Przemyk, Krystyna Prońko, Grzegorz Markowski, Grzegorz Turnau, Zbigniew Wodecki, Marek Bałata. Zespół MONK koncertował w kraju i zagranicą (Węgry, Czechy, Słowacja, Anglia, Łotwa). Uniwersalny charakter wykonywanej muzyki sprawia, że zespół sprawdza się zarówno w małych klubach, jak i w dużych salach koncertowych.

Skład zespołu:

  • Marcin Sobczyk
  • Grzegorz Ważny
  • Mirosław Pasek
  • Tomasz Stec
  • Piotr Cyz

Na koncert obowiązują zaproszenia (szczegółowe informacje 17 85 352 57, wew. 38.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Zbliża się zakończenie sezonu rzeszowskiej fontanny multimedialnej

Do przyszłej niedzieli można jeszcze oglądać codziennie pokazy fontanny multimedialej w Rzeszowie, o godz. 13:00, 17 i 20:00.

Aktualności

W weekend utrudnienia dla czytelników WiMBP w Rzeszowie

Niedostępna będzie strona internetowa oraz katalogi online. Nieczynny będzie również książkomat i wrzutnia do oddawania książek.

Aktualności

Rekonesans po Jagiellońskiej 24. Atrakcją specjalną retro mapping na budynku Estrady Rzeszowskiej

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 15 października 2022 r. w siedzibie Estrady Rzeszowskiej mieszczącej się w zabytkowej willi rodziny Januszów.

Aktualności

Optymistyczne filmy w WDK. W czwartek rusza festiwal Happy End [PROGRAM]

W programie znalazło się 31 filmów oraz wirtualny wernisaż prac Szczepana Sadurskiego.

Aktualności

Noc Księgarń w księgarni Nova. Piraci i wizyta Kici Koci

Piracka przygoda, budowanie tratwy, poszukiwanie skarbu i wizyta Kici Koci - to atrakcje, jakie przygotowała dla najmłodszych czytelników rzeszowska księgarnia Nova w ramach wydarzenia „Noc Księgarń 2022”.

Aktualności

Zwiedzanie Łaźni Rzymskich w zamku w Łańcucie za symboliczną złotówkę

Zwiedzanie odbędzie się w najbliższy weekend w ramach akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Reklama