Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Zmiana godzin startu Potańcówek Miejskich dla Seniorów

Dodano: 10.07.2019 r. / ViC

Uwaga seniorzy! Wakacyjne Potańcówki na Blwarach będą rozpoczynały się, nie o 17:00, a o 18:00. Czas trwania zabawy nie ulega zmianie, ich zakończenie będzie następować godzinę później, czyli o godzinie 22:00.

Potańcówki Miejskie dla Seniorów to cykliczne imprezy o charakterze otwartym, które adresowane są do wszystkich aktywnych mieszkańców powyżej 60 roku życia. Popularne zabawy powróciły wiosną na rzeszowskie Bulwary i każdorazowo przyciągają szerokie grono miłośników tańca, muzyki i dobrej zabawy.

Najbliższa Potańcówka już 13 lipca 2019 r. Kolejne odbędą się: 20, 27 lipca oraz 3, 10, 17 i 31 sierpnia 2019 roku w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach. Udział w imprezach jest bezpłatny, a organizatorem wydarzeń jest Rzeszowski Dom Kultury.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Spotkanie autorskie z Urszulą Dudziak

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na wyjątkowe spotkanie.

Aktualności

"Boże ciało", kręcone w podkarpackich Jaśliskach, z nominacją do Oscara

Reżyser Jana Komasa ma szanse na Oscara. „Boże ciało”, które kręcono na Podkarpaciu, powalczy z filmami z Macedonii, Francji, Korei Południowej oraz Hiszpani.

Aktualności

Rzeszowski Dom Kultury kolęduje dla niepełnosprawnej Darii z Rzeszowa

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców Rzeszowa na kolejną edycję cyklu charytatywnych koncertów pod nazwą „Styczeń z Kolędą”.

Aktualności

Alternatywne plakaty Przemysława Szydłowskiego w Galerii WDK

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza na wystawę plakatów Przemysława Szydłowskiego.

Reklama