Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

Zorza w Ciemno. Filmowa niespodzianka przed świętami

Dodano: 20.12.2023 r. / ViC

Najstarsze rzeszowskie kino przygotowało wyjątkowy prezent świąteczny dla widzów. Będzie to już ostatni w tym roku „seans owiany tajemnicą” w ramach cyklu „Zorza w Ciemno”.  Jak zapewnia kino Zorza "To będzie film, który nie był nigdzie grany. To film dla każdego. Nie będziecie żałować".

Najbliższy seans z cyklu „Zorza w Ciemno” będzie świąteczną niespodzianką, podobną do tej sprzed pięciu lat, kiedy to rzeszowscy widzowie jako pierwsi w Polsce zobaczyli w ramach cyklu film „Green Book”, dwa miesiące przed jego premierą. Film ten zdobył później trzy Oscary – w tym za najlepszy film.

- Tym razem będzie podobnie. Dlatego jeśli ktoś z was wyjeżdża na święta, warto przełożyć podróż i w czwartek pojawić się w kinie Zorza. Nie ma szans, że ktokolwiek widział ten film. Nie był on nigdzie grany, ponieważ nie miał jeszcze swojej premiery. Naprawdę warto – zachęca Katarzyna Kazanecka z działu marketingu kina Zorza.

 „Zorza w ciemno”, odbywa się raz w miesiącu. Cała zabawa polega na tym, że tytuł filmu widzowie poznają dopiero siedząc przed ekranem. Wcześniej wszystko jest owiane tajemnicą.

Najbliższy seans w ramach cyklu odbędzie się w czwartek, 21 grudnia o godz. 19:00. Bilety w cenie 17 zł do nabycia w kasie kina i na stronie internetowej placówki.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Bezpłatny koncert The FoxCats promujący debiutancki album

18 marca grupa The FoxCats zagra premierowy koncert promujący debiutancką płytę zatytułowaną „Wystrzeleni”.

Aktualności

Islandzki multiinstrumentalista wystąpi w Rzeszowie

Ragnar Ólafsson - wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii rusza w trasę po Polsce. 27 kwietnia wystąpi w Rzeszowie. Koncert odbędzie się w Kinie za Rogiem Cafe o godz. 19:00.

Aktualności

Letnie Brzmienia 2023 w Rzeszowie. Wystąpią m.in. Mrozu, Nosowska i Brodka

Nadchodzi lato muzycznych emocji. Organizatorzy Letnich Brzmień ogłosili listę artystów, którzy wystąpią w tym roku w Rzeszowie. Dwudniowy festiwal odbędzie się w dniach 7 – 8 lipca 2023 r. w Parku Sybiraków.

Aktualności

Podkarpacka trasa Eskaubei, Piotra Lemańczyka i Tomasza Nowaka

Dwa zespoły współtworzone przez rzeszowskich muzyków Eskaubei i Tomasza Nowaka oraz trójmiejskiego basistę Piotra Lemańczyka w marcu zagrają kilka koncertów na Podkarpaciu. Trasę zakończą w Warszawie.

Aktualności

Teatralny Speed Dating. Pokaz projektów Sceny Nowej Dramaturgii w Siemaszce

W najbliższą niedzielę w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej odbędzie się prezentacja projektów spektakli, powstałych w wyniku spotkania twórczych duetów podczas Teatralnego Speed Datingu.

Aktualności

Rockowa Noc 2023. Znamy kolejnych artystów

Nocny Kochanek i Dziwna Wiosna dołączają do line-upu tegorocznej edycji Rockowej Nocy. Festiwal odbędzie się w ostatni weekend wakacji w Miasteczku Akademickim Politechniki Rzeszowskiej.

Reklama