Reklama

Inwestycje w Rzeszowie

Aktualne prace na placu budowy S19 Świlcza – Rzeszów Południe

Dodano: 25.01.2017 r.

Aktualne prace na placu budowy S19 Świlcza – Rzeszów Południe - Inwestycje w Rzeszowie

fot. GDDKiA

W realizacji

RZESZÓW. Nie przeszkadza w realizacji prac nawet zima. Konsorcjum Eurovia S.A. i Warbud S.A. prowadzą intensywne roboty.

Obecnie trwają prace ziemne obejmujące wykonywanie wykopów oraz nasypów. Co więcej, ekipa wzmacnia podłoże pod drogę gminną DG2 w Kielanówce. Roboty prowadzone są w rejonie wiaduktu. Co więcej, kontynuowany jest też montaż instalacji elektrycznej na estakadzie E1 i prace na obiektach mostowych.

Inwestycję oszacowano dokładnie na 342 mln zł. Prace powinny zostań zakończone, zgodnie z ustalonym terminem, w sierpniu bieżącego roku. Ogólnie wykonywana jest sześciokilometrowa trasa ciągnąca się od węzła Świlcza do węzła Rzeszów Południe w Kielanówce.

Przeprowadzone roboty pozwolą na wybudowanie kolejnego odcinka tzw. autostradowej obwodnicy Rzeszowa. Rozładowany zostanie ruch tranzytowy i ciężki, co umożliwi przeniesienie zatłoczenia z centrum miasta oraz terenów zabudowanych na obrzeża. Będzie dużo bezpieczniej.
 
Reklama

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Reklama

Pozostałe aktualności

Reklama

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Wasze opinie

Dowiedz się, w której aptece kupisz swój lek. Ruszyła specjalna infolinia NFZprazykwantel sprzedam prazykwa: Lek przeciwgrzybiczy...
Gdzie w Rzeszowie można oddać przeterminowane leki? Lista aptekprazykwantel sprzedam prazykwa: Metformina cukrzyca...
Wypadek na A4. Ranny 8-letni chłopiecDawid Petrus: Proszę rodzinę dziecka...
Czołowe zderzenie busa z osobówką w Nowej DębieDawid Petrus: Proszę osobę poszkodowaną...
Dowiedz się, w której aptece kupisz swój lek. Ruszyła specjalna infolinia NFZprazykwantel sprzedam prazykwa: Alfadiol alfakalcydol...
Black Sabbath "The End of The End"tramwaj: Warto zobaczyć - świetny...
Reklama
Partnerzy: