Rzeszów - Wtorek, 05.05.2026
Reklama

Czarny Wół otwiera kolejny lokal w Rzeszowie

Dodano: 05.05.2026 r. / Redakcja

Na zdj. Czarny Wół przy al. Rejtana w Rzeszowie / fot. RzeszowskieSmaki.pl
Na zdj. Czarny Wół przy al. Rejtana w Rzeszowie / fot. RzeszowskieSmaki.pl

W połowie maja zaplanowano otwarcie drugiego lokalu Czarny Wół w stolicy Podkarpacia. Marka znana jest z serwowania kebaba w stylu berlińskim.

Pierwszy lokal pod szyldem Czarny Wół został otwarty w październiku 2025 roku przy al. Rejtana, obok Kaufland.

Menu punktu obejmuje różne warianty dań typu street food w kilku formach podania. Klienci mogą wybierać m.in. bułki, lawasze, frites, bowle oraz kapsalony w wersjach z kraftowym mięsem: kurczakiem, wołowiną albo w mieszance mięs. W ofercie dostępne są również specjalne propozycje Berlin Style oraz wersje wegetariańskie i „Ladies”.

Większość dań dostępna jest w dwóch rozmiarach (L, XL), a ceny zaczynają się od około 25 zł za porcję klasyczną. Do zestawów można dobrać dodatki, np. frytki oraz wybrać sosy (łagodny, czosnek, mieszany lub ostry).

Czarny Wół 2.0 nadchodzi

Jak poinformowano w mediach społecznościowych, Czarny Wół 2.0 powstanie przy ul. Okulickiego 14A, obok marketu Kaufland. Trzydniowe otwarcie z promocjami zaplanowano na 14, 15 i 16 maja.

W pierwszych dwóch dniach klienci mogą liczyć na 30-procentowy rabat na lawasze. W trzeci dzień promocja na ten przysmak sięgnie aż 50 procent.

W dniach 12 i 13 maja lokal ma działa w trybie próbnym.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Wieczór Irlandzki w Bristolu

17 marca Hotel Bristol Tradition & Luxury oraz Restauracja Wesele zapraszają na Wieczór Irlandzki.

Aktualności

Bistro by Kuk Nuk - nowa propozycja dla klientów CH Plaza Rzeszów

Wyśmienita pizza i makarony przygotowywane wyłącznie z wyselekcjonowanych składników sprowadzanych prosto z Włoch.

Aktualności

Aromatyczna, kolorowa kuchnia i fantazyjne dania, czyli zupełnie nowy Hokus Pokus restobar

Po wielkim reopeningu nowi właściciele Hokus Pokus zapraszają do testowania nowej kuchni.

Aktualności

Lipiec z owocami leśnymi w Starym Pierniku

Latte jeżynowe, torcik malinowy o black jeżynowy - to lipcowe propozycje.

Aktualności

Bananowo - karmelowy lipiec w Starym Pierniku

Przez cały lipiec kawiarnia Stary Piernik przy Kościuszki 9 w Rzeszowie zaprasza na specjalną ofertę miesiąca bananowo-karmelowego.

Aktualności

Tydzień z Browarem Zamkowym Racibórz

Stara Drukarnia zaprasza na Tydzień z Browarem Zamkowym Racibórz. Do posmakowania prawie pełna oferta piwna Browaru.

Aktualności

Rusza jubileuszowy Restaurant Week - Miłość do jedzenia

Na pięciolecie ogólnopolskiego festiwalu najlepszych restauracji Restaurant Week namawia do dojrzałej, świadomej i pełnej szacunku miłości do jedzenia.

Aktualności

Jesienne propozycje prosto z Węgier. Liszt zaprasza na zupy

Mieszcząca się przy ul.Fryderyka Szopena 33, węgierska restauracja „Liszt” zaprasza do spróbowania ich sposobu na „coraz którtsze i zimniejsze jesienne dni”.

Reklama