Rzeszów - Wtorek, 21.07.2026
Reklama

Nowy kebab "w stylu berlińskim" przy ul. Rejtana

Dodano: 10.10.2025 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne / fot. Pixabay

9 października w Rzeszowie otwarto kolejny lokal serwujący kebaba, tym razem w berlińskim stylu. W dniu otwarcia 100 szczęśliwców mogło skosztować przysmaku bezpłatnie. Z kolei do 12 pax

Lokal nazywa się Czarny Wół i mieści się przy markecie Kaufland na ul. Rejtana 40 (do niedawna działał tu Karpat Kebab). Menu punktu obejmuje różne warianty dań typu street food w kilku formach podania. Klienci mogą wybierać m.in. bułki, lawasze, frites, bowle oraz kapsalony w wersjach z kurczakiem, wołowiną albo w mieszance mięs. Występują też specjalne propozycje Berlin Style oraz wersje wegetariańskie i „Ladies”.

Większość dań dostępna jest w różnych rozmiarach (L, XL), a ceny zaczynają się od około 25 zł za porcję klasyczną. Do zestawów dobrać dodatki, np. frytki, oraz wybrać sosy (łagodny, czosnek, mieszany lub ostry).

Jak czytamy na profilu lokalu w mediach społecznościowych, do 12 października br. obowiązuje rabat w wysokości 50 procent na wszystkie kebaby.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Koreański street food na Sikorskiego. Dobra Korea otworzyła drugi lokal w Rzeszowie

Dobra Korea, specjalizująca się w koreańskim street foodzie, otworzyła nowy punkt na gastronomicznej mapie stolicy Podkarpacia. Lokal znajduje się przy al. Sikorskiego 431, na trasie z Tyczyna do Rzeszowa (wcześniej mieścił się...

Aktualności

Dzień Pizzy w Rzeszowie. Specjalne oferty lokalnych pizzerii i restauracji

9 lutego, w Polsce i w większości krajów europejskich oraz w UAS obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pizzy. Sprawdziliśmy co przygotowały rzeszowskie pizzerie oraz restauracje serwujące ten przysmak z okazji tego święta.

Aktualności

Nowy McDonald’s w Rzeszowie już otwarty

28 grudnia 2025 r. odbyło się otwarcie nowej restauracji McDonalds w stolicy Podkarpacia. Lokal powstał przy ul. Dębickiej 1. Z okazji otwarcia, klienci, którzy zakupili zestaw powiększony otrzymywali szklankę Coca-Cola gratis.

Aktualności

W Rzeszowie powstał kolejny lokal KFC

W Galerii Nowy Świat przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie otwarto nową restaurację KFC. To już czwarty punkt tej popularnej sieci w stolicy Podkarpacia.

Aktualności

Pierwszy w Rzeszowie Burger King już otwarty [ZDJĘCIA]

W stolicy Podkarpacia otwarto pierwszą restaurację amerykańskiej sieci Burger King. Lokal znajduje się w centrum kulturalno-handlowym Millenium Hall.

Aktualności

Tłumy na otwarciu Popeyes w Rzeszowie

W stolicy Podkarpacia otwarto pierwszy lokal amerykańskiej sieci Popeyes. W wydarzeniu udział wzięły tłumy gości. Pierwszych trzech klientów otrzymało vouchery na roczną darmową kanapkę Chicken Sandwich.

Reklama