Rzeszów - Wtorek, 02.06.2026
Reklama

Nowy kebab "w stylu berlińskim" przy ul. Rejtana

Dodano: 10.10.2025 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne / fot. Pixabay

9 października w Rzeszowie otwarto kolejny lokal serwujący kebaba, tym razem w berlińskim stylu. W dniu otwarcia 100 szczęśliwców mogło skosztować przysmaku bezpłatnie. Z kolei do 12 pax

Lokal nazywa się Czarny Wół i mieści się przy markecie Kaufland na ul. Rejtana 40 (do niedawna działał tu Karpat Kebab). Menu punktu obejmuje różne warianty dań typu street food w kilku formach podania. Klienci mogą wybierać m.in. bułki, lawasze, frites, bowle oraz kapsalony w wersjach z kurczakiem, wołowiną albo w mieszance mięs. Występują też specjalne propozycje Berlin Style oraz wersje wegetariańskie i „Ladies”.

Większość dań dostępna jest w różnych rozmiarach (L, XL), a ceny zaczynają się od około 25 zł za porcję klasyczną. Do zestawów dobrać dodatki, np. frytki, oraz wybrać sosy (łagodny, czosnek, mieszany lub ostry).

Jak czytamy na profilu lokalu w mediach społecznościowych, do 12 października br. obowiązuje rabat w wysokości 50 procent na wszystkie kebaby.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

W Rzeszowie otwarto stacjonarny punkt Kuchni Vikinga

7 stycznia 2025 odbyło się uroczyste otwarcie stacjonarnego punktu Viking Point w stolicy Podkarpacia. Lokal znajduje się przy ul. Podwisłocze, na parterze jednego z budynków Capital Towers.

Aktualności

YapRak otwiera drugi lokal w Rzeszowie. Będą nowości w menu

Turecka restauracja otwiera drugi lokal pod szyldem YapRak w stolicy Podkarpacia. Punkt znajdzie się w strefie food court w Galerii Rzeszów.

Aktualności

W Rzeszowie otwiera się nowa burgerownia

Już wkrótce w centrum Rzeszowa swoją działalność rozpocznie burgerownia spod szyldu Burneika Burger. Sam „Hardkorowy Koksu” weźmie udział w otwarciu lokalu.

Aktualności

Oficjalne otwarcie restauracji Délice. Serwują dania na bazie francuskiego sera raclette

Muzyka na żywo, symboliczny tort, degustacja wina oraz konkursy – tak będzie wyglądać oficjalne otwarcie restauracji Délice w Rzeszowie.

Aktualności

Trwa jesienna edycja Restaurant Week w Rzeszowie. Do wyboru 12 restauracji [lista lokali, menu]

8 października wystartowała kolejna edycja największego festiwalu kulinarnego w Polsce. W Rzeszowie popisowe menu oferuje 12 restauracji. Restaurant Week potrwa do 17 listopada 2024 roku. Stoliki można rezerwować na stronie restaurantweek.pl

Aktualności

Stary Browar Rzeszowski ma już 11 lat. Urodzinowy weekend z atrakcjami

Przez trzy dni Stary Browar Rzeszowski będzie świętował swoje 11. urodziny. Z tej okazji restauracja przygotowała dla swoich gości kilka atrakcji, w tym m.in. koncerty, impreza z DJ’em, urodzinowe menu oraz premierę...

Aktualności

Karpaty na widelcu 2024. Najsmaczniejszy festiwal w Rzeszowie [PROGRAM]

Strefa z podkarpackim jadłem, pokaz kulinarny Roberta Makłowicza i koncert Haliny Młynkovej – to tylko część atrakcji jakie przygotowano w ramach trzeciej edycji Karpat na Widelcu.

ZLOT FOODTRUCKÓW

Jedzenie, muzyka i pokaz kulinarny. Street Food Festival w weekend w Rzeszowie

W piątek (6.09) rozpocznie się trzydniowa, jesienna edycja Street Food Festival. Do Rzeszowa przyjedzie kilkanaście food trucków. Nie zabraknie smakowych niespodzianek oraz finalistów i zwycięzców ESFA 2024 - Poland.

Reklama