Rzeszów - Sobota, 07.06.2025
Reklama

Pierwsza taka restauracja w Rzeszowie. Zobacz jak wygląda GOC House w środku [ZDJĘCIA]

Dodano: /

fot. Materiały prasowe GOC House
fot. Materiały prasowe GOC House

W miniony weekend w stolicy Podkarpacia odbyło się wielkie otwarcie nowego miejsca na rzeszowskiej mapie gastronomicznej. W piwnicach Lord Jack powstała nietuzinkowa restauracja GOC House stworzona przez firmę Game Over Cycles.

Według twórców, GOC House jest miejscem jakiego w Polsce jeszcze nie było. - Lokal będzie taki, jakie są nagradzane na największych konkursach konstruktorskich świata pojazdy GOC - oryginalny, nietuzinkowy i stworzony bez najmniejszych kompromisów – podkreśla Krzysztof Bienkiewicz z działu prasowego firmy Game Over Cycles.

Dekoracja restauracji została wykonana w stylu steampunk, czyli w surowym i industrialnym, ale jednocześnie eleganckim i stylowym klimacie, w którym wszystkie elementy są wykonane ze stali, mosiądzu oraz aluminium. W materiały te są wkomponowane oryginalne meble wykańczane czerwoną tapicerką oraz wyjątkowe oświetlenie, które uwzględnia pięciometrowe, stalowe lampy o wadzie ponad 200 kg każda.

160 mkw ścian lokalu jest pokrytych wypalaną stalą, a wykończenia są mocowane i zdobione mosiężnymi nitami w ilości 12 000 sztuk. Wszystkie elementy dekoracyjne lokalu zostały wykonane ręcznie w warsztacie Game Over Cycles.

W lokalu znajdują się: dwa piętra restauracyjne, cigar room, patio, sklep z akcesoriami oraz odzieżą GOC i Lord Jack, a także puchary i motocykle customowe GOC.

Oficjalne otwarcie restauracji odbyło się w miniony weekend. Na gości czekało sporo atrakcji, w tym koncerty, degustacje oraz prezentacja motocykla Harley-Davidson.

Zobaczcie jak prezentują się niezwykłe wnętrza GOC House na zdjęciach poniżej.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Bacusiowa Akademia Gotowania zaprasza dzieci do udziału w kulinarnym programie

Bacusiowa Akademia Gotowania zaprasza najmłodszych wielbicieli gotowania do udziału w kulinarnym programie.

Aktualności

Jesienne menu w restauracji Gino’s Pizza&Pasta

W raz z nadejściem chłodniejszych dni w Ginos pojawiła się nowa - jesienna karta menu. Właściciele lokalu szczególnie polecają „Stek z karkówki” podawany z grillowanym serem camembert pieczarkami i fasolką.

Aktualności

Co i za ile zjemy w nowej restauracji LUKR?

Nowa restauracja w Rzeszowie już otwarta.

Aktualności

Street Food Festival. Do Rzeszowa przyjadą ciężarówki z kuchnią z różnych stron świata

Wiosenna edycja Street Food Festival odbędzie się w dniach 19 - do 21 kwietnia.

Aktualności

Walentynkowy wieczór w restauracji Liszt

Spędź ten wyjątkowy wieczór w polsko-węgierskiej restauracji.

Aktualności

Europejskie śniadania w kawiarni „Z mojego ogródka“

Do wyboru: polskie, francuskie, skandynawskie i angielskie.

Aktualności

Zlot food trucków na rzeszowskich Bulwarach

W ten weekend do Rzeszowa przyjedzie 16 ciężarówek z jedzeniem. Większość z nich będzie u nas gościć po raz pierwszy.

Reklama