Rzeszów - Niedziela, 21.12.2025
Reklama

Pierwszy w Rzeszowie Burger King już otwarty [ZDJĘCIA]

Dodano: 18.12.2025 r. / Redakcja

W stolicy Podkarpacia otwarto pierwszą restaurację amerykańskiej sieci Burger King. Lokal znajduje się w centrum kulturalno-handlowym Millenium Hall.

Burger King istnieje już na Rynku ponad 50 lat. Specjalizuje się w robieniu grillowanych na ogniu burgerów. - Grillowana wołowina to jest to, co wyróżnia nasze burgery. Warzywa kroimy na miejscu, dzięki czemu są świeże i soczyste. Co więcej proponujemy świetną wartość w stosunku do ceny - podkreśla Oliwia Ciechanowska, specjalista ds. marketingu Rex Concepts CEE, spółki odpowiedzialnej za rozwój marek Popeyes i Burger King w Europie Środkowo-Wschodniej.

Klienci lokalu mają możliwość samodzielnego skomponowania swojego burgera według zasady „Have it Your Way”.

W menu Burger Kinga można znaleźć klasyczne pozycje, takie jak Whopper, Double Cheeseburger czy Chicken Royale, a także różnorodne dodatki, desery i napoje.

Otwarcie burgerowni w Millenium Hall odbyło się w czwartek, 18 grudnia o godz. 10:00. Pierwsze 3 osoby w kolejce mogły liczyć na vouchery uprawniające do zjedzenia Whoppera (czyli flagowego burgera tej marki) za darmo przez cały pierwszy rok działalności restauracji. Z kolei pierwsze 100 osób otrzymało darmowego Whoppera.

W dniu otwarcia, klienci lokalu mogą również skorzystać ze strefy retro gier, której można wygrać różne gadżety.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Domowe bistro z pizzerią i kawiarnią. Trzy Strefy u Antka już otwarte

Przy ul. Sikorskiego 45d otworzył się nowy lokal na kulinarnej mapie Rzeszowa o nazwie Trzy Strefy u Antka. Jest to połączenie domowego bistro z pizzerią oraz kawiarnią.

Aktualności

Jogurteria otworzyła nowy lokal w Rzeszowie

15 lutego w Galerii Rzeszów otwarto nowy lokal Jogurteria. TO już drugi tego typu punkt na gastronomicznej mapie Rzeszowa. Pierwszy lokal mieści w Galerii Nowy Świat.

Aktualności

Uber Eats "wjechał" do Rzeszowa

Na ulicach Rzeszowa pojawili się dostawy Uber Eats. Na początek oferty z około 40 restauracji i promocje.

Aktualności

Smaki regionów Polski w Restauracji Patio

W menu Restauracji dostępna jest specjalna wkładka przygotowana przez Szefa Kuchni Mariusza Szwerlugę oraz Zastępcę Szefa Piotra Kuzdro.

Aktualności

Włoskie smaki lub amerykańskie kurczaki. Nowy lokal na ul. 3 Maja

Przy ul. 3 Maja 22 otworzyła się pizzeria 105 i Red Hot Chicken.

Aktualności

Nowy lokal w naszej bazie

Michel Cafe, to nowa restauracja, która pojawiła się na Rzeszowskich Smakach. Lokal mieści się przy ul. Jagiellońskiej 14. Restauracja specjalizuje się w daniach kuchni szwajcarskiej.

Aktualności

Gościniec serwuje potrawy kuchni regionalnej, włoskiej oraz kaukazkiej

W naszej bazie pojawił się nowy lokal - Karczma Gościniec, mieszcząca się przy ul. Przemysłowej.

Reklama