Rzeszów - Środa, 29.07.2026
Reklama

Sphinx otwiera nową restaurację w Rzeszowie

Dodano: 23.06.2024 r. / Redakcja

fot. RzeszowskieSmaki.pl
fot. RzeszowskieSmaki.pl

25 czerwca w Rzeszowie otwiera się nowa restauracja spod szyldu Sphinx. Znajdzie się w niej pierwsza w Polsce Strefa Śniadaniowa, będzie również Strefa Zabaw dla najmłodszych, a w menu znana wszystkim shoarma, burgery, pizza, makarony, sałatki, zupy oraz steki sezonowane na sucho.

Drugi w Rzeszowie lokal spod szyldu Sphinx znajduje się w kompleksie Apartamenty Zamkowe przy al. Kopisto 8a (wcześniej mieściła się tutaj Muzyczna Kuchnia). Powierzchnia obiektu to ponad 360 m kw, z czego ok. 270 m kw. przeznaczonych jest dla klientów. Wnętrze będzie podobne do tych, które można spotkać w innych restauracjach Sphinxa. - W wystroju przeważają ciepłe beże, eleganckie brązy oraz piękna, ruda cegła. Nie zabraknie również charakterystycznych dla sieci tykw – informuje przedstawicielka restauracji.

W lokalu przy al. Kopisto powstanie także pierwsza w Polsce Strefa Śniadaniowa. Będzie w niej można przycupnąć na szybkie śniadanie lub w spokoju wypić poranną kawę.

Właściciele lokalu zadbali również o najmłodszych gości. W Strefie Zabaw znajdą się atrakcje dla dzieci w każdym wieku.

Kolejnym elementem restauracji będzie strefa VIP, wyciszona i oddzielona od pozostałej części lokalu. To miejsce przeznaczone do organizacji imprez grupowych, np. urodzin, wieczoru panieńskiego czy chrzcin.

Menu będzie bardzo szerokie, klasyczne dla sieci Sphinx. Oprócz znanej wszystkim shoarmy, serwowanej w wielu kompozycjach, znajdą się w nim także burgery, pizza, makarony, sałatki i zupy. Nie zabraknie również menu dla dzieci. W ofercie dostępne będą także steki sezonowane na sucho, na miejscu w restauracji, gdzie każdy będzie mógł wybrać swój własny kawałek.

Otwarcie restauracji zaplanowano na wtorek, 25 czerwca 2024 o godz. 15:00. W tym dniu, w okolicy lokalu organizowana będzie również degustacja, przy okazji której będą rozdawane ulotki uprawniające do uzyskania rabatu.

Sphinx przy al. Kopisto 8a będzie czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00 – 21:00, od piątku do soboty 8:00 – 23:00, a w niedziele od 10:00 do 20:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Warsztaty kulinarne w Kolbuszowej

Warsztaty odbywają się w kolbuszowskim parku etnograficznym. Pierwsze spotkanie już 28 czerwca. Trwają zapisy.

Aktualności

Pizza z Cilento z dostawą do domu

Cilento Express to nowy punkt z pizzą na zamówienie.

Aktualności

(FOTO) Pod naszym patronatem: Pokaz barmański

25 czerwca w Rzeszowie gościł Wojciech Urbański, Mistrz Polski w Sztuce Barmańskiej.

Aktualności

Pokaz barmański Flair

Szafa Music Club zaprasza w piątek 27 czerwca na pokaz barmański w wykonaniu grupy Flair of Masters!

Aktualności

"Korona Smakosza" Mieszkańcy i turyści wybrali ulubione lokale

Poznaliśmy wyniki rzeszowskiego plebiscytu „Korona Smakosza”.

Aktualności

Matryoshka: Zestawy dnia 21.07 - 25.07.2014

Oto jakie zestawy dnia na ten tydzień proponuje restauracja Matryoshka.

Aktualności

LUKR - nowa restauracja w Rzeszowie

LUKR będzie fuzją polsko – europejskiej kuchni, a także specjalnie wybranych smaków z całego świata.

Aktualności

Fresh Bike Lemoniada w Rzeszowie

Lemoniada na rowerach już do nabycia na rzeszowskich ulicach.

Reklama