Rzeszów - Sobota, 07.06.2025
Reklama

Starbucks otwiera kolejną kawiarnię w Rzeszowie

Dodano: /

fot. Pixabay
fot. Pixabay

Starbucks rozszerza swoją działalność w stolicy Podkarpacia. Nowa kawiarnia tej popularnej marki powstaje w centrum kulturalno-handlowym Millenium Hall.

Bo blisko dwóch i pół latach obecności na rzeszowskim rynku kawiarnianym, Starbucks otwiera kolejny lokal. Nowa kawiarnia powstaje w Millenium Hall. Lokal znajdzie się na poziomie 0, na wprost salonu Tezenis, w miejscu gdzie wcześniej mieściła się inna kawiarnia - Love Bar. Otwarcie już w czerwcu 2025 r.

Starbucks oferuje napoje na bazie espresso, kawy parzone, mrożone i cold brew, owocowe drinki, herbaty oraz gorącą czekoladę. Ponadto w ofercie kawiarni dostępne są również przekąski: kanapki, croissanty i desery.

Pierwszą kawiarnię Starbucks w Polsce otwarto w kwietniu 2009 roku na warszawskim Nowym Świecie. Od tego czasu w całym kraju powstało ich ponad 80. W Rzeszowie pierwszy lokal tej marki otwarto 2 stycznia 2023 roku. Znajduje się on na poziomie -1 galerii przy al. Piłsudskiego 44.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Bacusiowa Akademia Gotowania zaprasza dzieci do udziału w kulinarnym programie

Bacusiowa Akademia Gotowania zaprasza najmłodszych wielbicieli gotowania do udziału w kulinarnym programie.

Aktualności

Jesienne menu w restauracji Gino’s Pizza&Pasta

W raz z nadejściem chłodniejszych dni w Ginos pojawiła się nowa - jesienna karta menu. Właściciele lokalu szczególnie polecają „Stek z karkówki” podawany z grillowanym serem camembert pieczarkami i fasolką.

Aktualności

Co i za ile zjemy w nowej restauracji LUKR?

Nowa restauracja w Rzeszowie już otwarta.

Aktualności

Street Food Festival. Do Rzeszowa przyjadą ciężarówki z kuchnią z różnych stron świata

Wiosenna edycja Street Food Festival odbędzie się w dniach 19 - do 21 kwietnia.

Aktualności

Walentynkowy wieczór w restauracji Liszt

Spędź ten wyjątkowy wieczór w polsko-węgierskiej restauracji.

Aktualności

Europejskie śniadania w kawiarni „Z mojego ogródka“

Do wyboru: polskie, francuskie, skandynawskie i angielskie.

Aktualności

Zlot food trucków na rzeszowskich Bulwarach

W ten weekend do Rzeszowa przyjedzie 16 ciężarówek z jedzeniem. Większość z nich będzie u nas gościć po raz pierwszy.

Reklama