Rzeszów - Niedziela, 26.07.2026
Reklama

Tuż przed świętami otwiera się pierwszy w Rzeszowie Burger King

Dodano: 08.12.2025 r. / Redakcja

fot. RzeszowskieSmaki.pl
fot. RzeszowskieSmaki.pl

Znamy datę otwarcia pierwszej w Rzeszowie restauracji restauracja Burger King. Lokal tej popularnej amerykańskiej sieci powstał w Millenium Hall.

Stoisko Burger King zlokalizowane jest w strefie food court, w miejscu, gdzie do niedawna mieścił się lokal pierogarni Wałek i Stolnica (ten przeniósł się kilkanaście metrów dalej). Zajmie lokal o powierzchni blisko 70 m2.

Grillowana wołowina ze świeżymi warzywami

Burger King istnieje już na Rynku ponad 50 lat. Specjalizuje się w robieniu grillowanych na ogniu burgerów. - Grillowana wołowina to jest to, co wyróżnia nasze burgery. Warzywa kroimy na miejscu, dzięki czemu są świeże i soczyste. Co więcej proponujemy świetną wartość w stosunku do ceny - podkreśla Oliwia Ciechanowska, specjalista ds. marketingu Rex Concepts CEE, spółki odpowiedzialnej za rozwój marek Popeyes i Burger King w Europie Środkowo-Wschodniej.

Klienci lokalu mają możliwość samodzielnego skomponowania swojego burgera według zasady „Have it Your Way”.

W menu Burger Kinga można znaleźć klasyczne pozycje, takie jak Whopper, Double Cheeseburger czy Chicken Royale, a także różnorodne dodatki, desery i napoje.

Gratisy na otwarcie

Otwarcie Burger King w Millenium Hall odbędzie się w czwartek, 18 grudnia o godz. 10:00. Z okazji otwarcia, pierwsze 3 osoby w kolejce otrzymają vouchery uprawniające ich posiadacza do zjedzenia Whoppera (czyli flagowego burgera tej marki) za darmo przez cały pierwszy rok działalności restauracji. Z kolei pierwsze 100 osób może liczyć na darmowego Whoppera w tym dniu.

W dniu otwarcia, klienci lokalu będą mogli również skorzystać ze strefy retro gier, której będzie można wygrać różne gadżety.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Warsztaty kulinarne w Kolbuszowej

Warsztaty odbywają się w kolbuszowskim parku etnograficznym. Pierwsze spotkanie już 28 czerwca. Trwają zapisy.

Aktualności

Pizza z Cilento z dostawą do domu

Cilento Express to nowy punkt z pizzą na zamówienie.

Aktualności

(FOTO) Pod naszym patronatem: Pokaz barmański

25 czerwca w Rzeszowie gościł Wojciech Urbański, Mistrz Polski w Sztuce Barmańskiej.

Aktualności

Pokaz barmański Flair

Szafa Music Club zaprasza w piątek 27 czerwca na pokaz barmański w wykonaniu grupy Flair of Masters!

Aktualności

"Korona Smakosza" Mieszkańcy i turyści wybrali ulubione lokale

Poznaliśmy wyniki rzeszowskiego plebiscytu „Korona Smakosza”.

Aktualności

Matryoshka: Zestawy dnia 21.07 - 25.07.2014

Oto jakie zestawy dnia na ten tydzień proponuje restauracja Matryoshka.

Aktualności

LUKR - nowa restauracja w Rzeszowie

LUKR będzie fuzją polsko – europejskiej kuchni, a także specjalnie wybranych smaków z całego świata.

Aktualności

Fresh Bike Lemoniada w Rzeszowie

Lemoniada na rowerach już do nabycia na rzeszowskich ulicach.

Reklama