Rzeszów - Sobota, 07.06.2025
Reklama

YapRak otwiera trzeci lokal w stolicy Podkarpacia. Duża promocja na start

Dodano: /

fot. RzeszowskieSmaki.pl
fot. RzeszowskieSmaki.pl

Turecka restauracja YapRak otwiera trzeci punkt w Rzeszowie – tym razem w ścisłym centrum miasta, a dokładnie na rzeszowskim Rynku.

Pierwsza restauracja pod szyldem Yaprak otwarta została 6 stycznia 2024 r. przy al. Rejtana, na terenie stacji Circle K w sąsiedztwie Millenium Hall. W ciągu roku działalności, lokal i jego potrawy, zyskały wielu miłośników i sporo pozytywnych recenzji. W styczniu br. otwarto kolejny punkt, z nieco zmienionym menu, tym razem w Galerii Rzeszów. Lokal znajduje się na Poziomie +1, obok KFC. Godziny otwarcia: 9:00 - 21:00.

A już w najbliższy piątek, swoją działalność rozpocznie kolejny lokal spod szyldu Yaprak.

„RZESZÓW, UWAGA!‼️ WIELKIE OTWARCIE TRZECIEGO LOKALU YAPRAK! Już 6 czerwca zapraszamy Was na otwarcie naszego nowego punktu – YAPRAK EXPRESS! To właśnie tutaj będziemy z radością gościć Was każdego dnia i serwować ulubione smaki w ekspresowym wydaniu!” – napisał Yaprak w mediach społecznościowych.

Jak wynika z wizualizacji zamieszczonej na profilu restauracji, YapRak Express będzie mieścił się w kamienicy przy ul. Rynek 17, w miejscu gdzie do niedawna działał Dersim Kebab. W dniu otwarcia, w godz. 12:00 – 21:00, będzie obowiązywać mega promocja: -50% na wszystkie pozycje w menu.

W menu nowego lokalu znajdziemy: Yaprak na talerzu (600g), Yaprak Lewasz (400/470g) w trzech rozmiarach, Yaprak iskander (550g) oraz Yaprak w bułce (400g) w trzech rozmiarach, a na deser Baklawa, czyli tradycyjne ciasto tureckie.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Taurus - niedroga kuchnia ze słynną golonką podkarpacką z Pilzna

Tradycyjne potrawy kuchni polskiej, szybka i miła obsługa gwarantowane. Sztandarowym produktem jest golonka podkarpacka z Pilzna.

Aktualności

Walentynki ze smakiem. Gdzie na romantyczną kolację w Rzeszowie?

Sprawdziliśmy ponad 20 walentynkowych ofert rzeszowskich restauracji.

Aktualności

Karczma Biała wprowadziła jesienne nowości w menu

Z dań głównych Szefowa kuchni poleca polędwiczkę otuloną boczkiem w sosie serowym z paloną brandy i zielonym pieprzem.

Aktualności

Próbowaliście już placków po węgiersku w Krypcie?

Jednym z flagowych dań Pubu i Restauracji „Krypta” są placki po węgiersku, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów.

Aktualności

Warsztaty kulinarne w Kolbuszowej

Warsztaty odbywają się w kolbuszowskim parku etnograficznym. Pierwsze spotkanie już 28 czerwca. Trwają zapisy.

Aktualności

Trwa jesienna edycja Restaurant Week. Szefowie kuchni serwują popisowe menu

Jesienna edycja Restaurant Week odbywa się pod hasłem #FoodSmellsGood. Bierze w nim udział sześć rzeszowskich restauracji oraz lokale z Trzebowniska i Radawy. Za trzydaniowe doświadczenie restauracyjne zapłacimy 69 zł.

Aktualności

Nowa pizzeria zamiast restauracji wegańskiej

Przy ul. Jagiellońskiej 37, w miejscu gdzie dotychczas mieściła się restauracja wegańska Vegus, otwarto nową pizzerię o nazwie Radełko.

Aktualności

Pizzeria Laguna piecze pizzę w kształcie serca na Walentynki

Pizzeria Laguna - jedna z najstarszych pizzerii w Rzeszowie – przygotowała dla wszystkich miłośników włoskiego specjału coś wyjątkowego z okazji Walentynek.

Reklama