PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 192 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 116 osób, zmarło kolejne 14.
PODKARPACIE. Zakończył się ważny etap elektryfikacji trasy Ocice - Rzeszów, która zapewni sprawniejsze podróże dalekobieżne i regionalne. Wartość inwestycji to 67 mln zł.
RZESZÓW. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 45-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono wczoraj w pustostanie przy ul. Chłopickiego w Rzeszowie.
RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca renault, który zderzył się Dodge’em. W zdarzeniu ranna została pasażerka renault. 50-latniemu kierowcy – mieszkańcowi Rzeszowa - zatrzymano prawo jazdy.
RZESZÓW. W rzeszowskiej placówce NBP działa samoobsługowa maszyna do zamiany monet.
PODKARPACIE. Dzięki interwencji łańcuckich policjantów, uratowano przed wychłodzeniem owczarka niemieckiego, który spędził kilka godzin na mrozie, przywiązany do hydrantu.
PODKARPACIE. 188 nowych zakażeń koronawirusm na Podkarpaciu – wynika z porannego raportu Ministerstwa Zdrowia. Potwierdzono 4 zgony.
RZESZÓW. Trwa przebudowa Stadionu Miejskiego „Stal” w Rzeszowie. W ramach inwestycji, obiekt zyska m.in. nowe oświetlenie.
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 83 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło kolejne 4 osoby.
PODKARPACIE. 20-kobieta kierująca daewoo matizem, straciła panowanie nad pojazdem i spadła z mostu do rzeki. Na szczęście, dzięki pomocy świadka zdarzenia, kobietę udało się uratować przed utonięciem.
PODKARPACIE. Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i zsunął się z kilkunastometrowego nasypu. Utrudnienia w miejscu zdarzenia mogą potrwać do godz. 11:30.
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.
PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z przewidywanym silnym mrozem na Podkarpaciu. Termometry pokażą nawet -17 stopni Celsjusza.
RZESZÓW. 1 lutego 2021 r. rusza nabór wniosków o dotacje na usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Rzeszowa. Wnioski będą przyjmowane do 26 lutego br.
JASIONKA. Port lotniczy Rzeszów-Jasionka dotkliwie odczuł skutki pandemii koronawirusa. W 2020 roku lotnisko obsłużyło 230 tys. pasażerów. W porównaniu z rekordowym, 2019 rokiem jest to spadek o 70 procent.