RZESZÓW. Mężczyzna usłyszał 5 zarzutów.
LOT stopniowo przywraca krajowe loty pasażerskie. Połączenia będą realizowane w ramach 8 portów lotniczych, w tym Jasionki. Rejsy międzynarodowe pozostają zawieszone do 14 czerwca.
PODKARPACIE. Piesi mogą przekraczać granicę z Ukrainą na przejściu w Medyce. W dalszym ciągu nie ma tu możliwości przekroczenia granicy środkami transportu.
PODKARPACIE. W weekend w województwie podkarpackim potwierdzono tylko 1 nowy przypadek zakażenia koronawirusem. Niestety dwie kolejne osoby zmarły.
Ciężarówka uszkodziła sieć trakcyjną. Trwa usuwanie awarii.
PODKARPACIE. W piątek prezydent gościł w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej, a w sobotę spotkał się ze strażakami OSP w Bukowsku.
RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego zwiększa limit pasażerów.
PODKARPACIE. Kombinezony ochronne o wartości ponad 1,7 mln zł trafiły do szpitala w Łańcucie. Zakupiła je ropczycka spółka, a Urząd Marszałkowski zorganizował dostawę.
PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło kilka godzin temu w Głuchowie koło Łańcuta.
RZESZÓW. Dobiega końca trzyetapowy remont ul. Wieniawskiego. Trwają prace wykończeniowe i porządkowe. Nowa droga usprawni komunikację pomiędzy osiedlami Słocina i Zalesie.
„Powoli wracamy do normalnego życia. Jednak nie będzie ono takie jak przed pandemią.”
PODKARPACIE. Potwierdzono jeden nowy przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu.
PODKARPACIE. Pociągi POLREGIO będą kursowały częściej, z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.
PODKARPACIE. W szpitalu w Łańcucie zmarła 90-letnia kobieta. Miała choroby współistniejące.
Pomimo pandemii koronawirusa, plany Spółki LOTAMS związane z budową bazy obsługi technicznej samolotów w Jasionce są nadal aktualne.