Rzeszów - Piątek, 15.08.2025
Reklama

20-latek stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Mężczyzna został przewieziony do szpitala

Dodano:

fot. KPP Kolbuszowa
fot. KPP Kolbuszowa
PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci pracowali wczoraj po południu na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Kupnie. 20-letni mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak bmw, którym kierował, uderzyło w przepust drogowy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15, na drodze powiatowej w Kupnie. Mężczyzna jechał sam. W wyniku zdarzenia z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący bmw, 20-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa, jadąc w kierunku Bukowca, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w przepust drogowy i dachował.

Na miejscu pracowali kolbuszowscy policjanci wraz z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze ustalili świadków i wykonali oględziny. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

29-latek z Ropczyc z zarzutami za nielegalny handel grami komputerowymi

ROPCZYCE. Policjanci zabezpieczyli sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie.

Podkarpacie

Na terenie Podkarpacia trwają ćwiczenia pk. Twierdza-19. Uczestniczą w nich jednostki z Rzeszowa

PODKARPACIE. 23 stycznia odbyło się spotkanie uczestników ćwiczenia z wojewodą podkarpackim Ewą Leniart.

Podkarpacie

CBA zatrzymało trzech podkarpackich przedsiębiorców

PODKARPACIE. CBA nie nie wyklucza kolejnych zatrzymań w sprawie.

Podkarpacie

Śmiertelne w skutkach potrącenie pieszego i ucieczka z miejsca wypadku. 25-latek może trafić do więzienia na 12 lat

PODKARPACIE. Wsiadł pijanym za kołko i potrącił rowerzyste. Cyklista zmarł, kierowca uciekł z miejsca wypadku.

Podkarpacie

Trójka nastolatków podejrzana o rozbój. Obezwładnili i okradli 15-latka

KROSNO. 15-letni chłopiec został zaatakowany przez trzech nastolatków, którzy go obezwładnili i ukradli mu 100 złotych.

Podkarpacie

Dwóch Afgańczyków ukryło się w naczepie z jabłkami

PODKARPACIE. Jako pierwsi na miejscu zdarzenia interweniowali policjanci z Niska. 

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Kierowca samochodu był pijany

PODKARPACIE. Potrącony rowerzysta zmarł w szpitalu.

Reklama