Rzeszów - Sobota, 17.05.2025
Reklama

39-letni mężczyzna śmiertelnie potrącony przez autobus

Dodano: /

fot. KPP w Jarosławiu
fot. KPP w Jarosławiu

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Tapin w powiecie jarosławskim. 39-latek został potrącony przez cofający autobus. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło około godz. 18:00 do dyżurnego jarosławskiej komendy. Skierowanie na miejsce zdarzenia funkcjonariusze ustalili wstępnie, że 60-letni kierowca autobusu marki SOR, podczas wykonywania manewru cofania, najechał na znajdującego się za pojazdem pieszego. 39-letni mieszkaniec gminy Rokietnica z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do jarosławskiego szpitala. Pomimo reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować. Ciało 39-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Policjanci ustalili, że kierowca autobusu był trzeźwy.

Trwa postępowanie, która ma wyjaśnić dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.



Źródło: KPP w Jarosławiu
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 22.08.2024, godz. 11:49
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Upały wracają na Podkarpacie, nawet 35 stopni. IMGW wydał ostrzeżenia

PODKARPACIE. Od środy (20.07) do soboty (23.07) w naszym regionie prognozowane są temperatury maks. od 29 stopni do 34 stopni Celsjusza w dzień, miejscami nawet 35 stopni.

Podkarpacie

Obwodnica Narola oddana do użytku

PODKARPACIE. W poniedziałek, 18 lipca 2022 r. oficjalnie oddano do użytku obwodnicę Narola. Drogę wybudowała firma Strabag. Inwestycja o wartości ponad 26 mln zł  dofinansowana była ze środków unijnych.

Podkarpacie

Dwie osoby zginęły w dwóch wypadkach na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 65-letnia kobieta oraz 35-letni mężczyzna to ofiary dwóch tragicznych wypadków, do których doszło w piątek w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Otwarcie parku tematycznego w nowym ośrodku turystycznym w Solinie

PODKARPACIE. Dla turystów przygotowano szereg atrakcji.

Podkarpacie

Nowy konsultant wojewódzki w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży

PODKARPACIE. Została nim lek. med. Małgorzata Pruchnik-Surówka.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 206 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia. W wyniku chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarła jedna osoba.

Podkarpacie

Samorząd województwa kupił nowoczesne szynobusy

PODKARPACIE. Firma NEWAG S.A. z Nowego Sącza wyprodukuje i dostarczy 12 nowoczesnych szynobusów. Pociągi będą obsługiwały m.in. połączenia w ramach Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej. Nowy tabor będzie zarówno elektryczny, jak i hybrydowy.

Podkarpacie

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości poszukują wolontariuszy na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Poszukiwanych jest blisko 500 wolontariuszy Paczki i 110 Akademii.

Reklama