Rzeszów - Wtorek, 01.07.2025
Reklama

5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 5 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim (razem mamy teraz 58).
 
Nowe osoby zakażone to: mężczyzna w sile wieku z powiatu stalowowolskiego przebywający w ścisłej kwarantannie, starszy mężczyzna z powiatu leżajskiego (hospitalizowany), dwie kobiety w sile wieku z powiatu rzeszowskiego (św ścisłej kwarantannie) oraz młody mężczyzna z powiatu mieleckiego (również w ścisłej kwarantannie). 
 
Nie mamy jeszcze aktualnych statystyk odnośnie koronawirusa na Podkarpaciu. Dane na dzień 26 marca 2020 r. przedstawiają się następująco:

- pod nadzorem pozostaje 7908 osób,
- 10064 poddane jest kwarantannie.
- hospitalizowanych jest 87 osób.
- w WSSE wykonano 1591 testów.
- odnotowano 1 zgon (15 marca) i 2 wyzdrowienia (26 marca)

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Podkarpackie Pełne Zachwytów. Startuje kampania promująca podkarpacką turystykę

PODKARPACIE. Celem działań promocyjnych jest ukazanie Podkarpacia jako idealnej i niestandardowej destynacji do wypoczynku z rodziną

Podkarpacie

Cztery osoby straciły życie w wypadkach drogowych podczas majówki. Znamy policyjne statystyki

PODKARPACIE. Podczas  akcji "Majowy Weekend 2019" najwięcej nietrzeźwych kierowców zatrzymano 3 maja.

Podkarpacie

Drugi stopień zagrożenia na Podkarpaciu. Powodem są intensywne opady deszczu

PODKARPACIE. Drugi stopień zagrożenia obowiązuje od godz. 20:00 dnia 29.04.2019 do godz. 20:00 dnia 30.04.2019.

Podkarpacie

Policjanci rozpoczynają dzisiaj akcję „Majowy Weekend 2019”. Potrwa do 5 maja

PODKARPACIE. Policyjne działania potrwają od wtorku do niedzieli.

Podkarpacie

Zablokowana krajowa „dziewiątka”. Naczepa z kruszywem uległa uszkodzeniu

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło około godz. 12, w Cmolasie.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie pieszego. Zginął 29-latek

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło 28 kwietnia przed godz. 21.30 na ul. Mickiewicza (droga wojewódzka nr 835) w Kańczudze.

Podkarpacie

Bieszczadzka Kolejka Leśna rozpoczęła sezon letni

PODKARPACIE. Kursy odbywać się będą również w tzw. długie weekendy, tj. od 27 do 5 maja oraz od 20 do 23 czerwca.

Reklama