Rzeszów - Sobota, 17.05.2025
Reklama

520 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 55 osób [16.04.2021]

Dodano:

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

W województwie podkarpackim potwierdzono 520 nowych zakażeń. Z powodu Covid-19 zmarło 10 osób, a z powodu chorób współistniejących z Covid-19 zmarło 45 osób; łącznie odnotowano 55 przypadków śmiertelnych.

Wyzdrowiało kolejne 718 osób. Na kwarantannie przebywa obecnie 15 820 mieszkańców województwa. Wykonano 3660 testów , w tym 593 z wynikiem pozytywnym.

W podkarpackich szpitalach dla pacjentów z Covid-19 dostępnych jest 2552 łóżka, z których 1839 jest obecnie zajęte.  Dla najcięższych przypadków wolnych jest 39 respiratorów, z 263 dostępnych.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 8
brzozowski 16
dębicki 16
jarosławski 58
jasielski 27
kolbuszowski 8
krośnieński 31
leżajski 21
lubaczowski 14
łańcucki 26
mielecki 28
niżański 13
przemyski 15
przeworski 37
ropczycko-sędziszowski 4
rzeszowski 35
sanocki 3
stalowowolski 19
strzyżowski 9
tarnobrzeski 18
leski 8
Krosno 23
Przemyśl 20
Rzeszów 41
Tarnobrzeg 20
Reklama

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką na DK19 w Katach. Nie żyje 66-letni kierowca osobówki

PODKARPACIE. 66-letni kierowca osobowego nissana zginął w zderzenie z ciężarówką na DK19 w Katach. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

Podkarpacie

Koronawirus. 315 nowych przypadków na Podkarpaciu [11.10.2020]

PODKARPACIE. Wyzdrowiało kolejne 94 osoby. Zmarło 4 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Zderzenie fiata z audi. Nie żyje 68-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Stalowej Woli. W wyniku zderzeniu fiata z audi, śmierć poniósł 67-letni kierujący fiatem. Do szpitala trafił także kierowca audi.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 347 zakażeń, 66 wyzdrowień, 3 zgony [10.10.2020]

PODKARPACIE.  „Mamy 5 300 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem” – informuje Ministerstwo Zdrowia. W województwie podkarpackim odnotowano dziś drugą najwyższą dobową liczbę zakażeń od początku pandemii.

Podkarpacie

Wmurowano kamień węgielny pod budowę nowego Oddziału Celnego w Przemyślu

PODKARPACIE. 6 października w podprzemyskich Krównikach wmurowano kamień węgielny pod budowę nowej siedziby Oddziału Celnego w Przemyślu.

Podkarpacie

Koronawirus. 368 nowych przypadków na Podkarpaciu. W Rzeszowie 64 zakażenia [9.10.2020]

PODKARPACIE. Padł kolejny rekord dobowej liczby zakażeń na Podkarpaciu. Dziś odnotowano 368 nowych przypadków. 

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny rekord zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej nowych przypadków w Rzeszowie [8.10.2020]

PODKARPACIE. Ponad 4200 zakażeń w kraju. Na Podkarpaciu 256 nowych przypadków. 

Podkarpacie

W Jarosławiu powstaje mural poświęcony bohaterom wojennym

PODKARPACIE. W Jarosławiu powstaje blisko 100-metrowy mural poświęcony lotnikom Ziemi Jarosławskiej walczącym w Polskich Siłach Powietrznych na Zachodzie podczas II Wojny Światowej.

Reklama