Rzeszów - Piątek, 21.11.2025
Reklama

82-latek wbił się samochodem w blok

Dodano: 27.11.2020 r.

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
PODKARPACIE. 82-letni kierowca citroena uderzył w zaparkowane audi, po czym wjechał na schody prowadzące do klatki i uderzył w budynek. On i jego pasażerka trafili do szpitala.

Jarosławscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj po godz. 13:00 na jednym z parkingów osiedlowych w Jarosławiu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 82-letni kierowca citroena – mieszkaniec powiatu jarosławskiego - jadąc po osiedlowym parkingu, najechał nagle na prawidłowo zaparkowane audi, a następnie wjechał na schody prowadzące do klatki schodowej bloku, uszkadzając infrastrukturę budynku.

W samochodzie podróżowała również pasażerka. Obydwoje trafili do szpitala. 82-latek był trzeźwy.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistycznym, policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyją dwie osoby

PODKARPACIE. Na przejeździe kolejowym w Bajdach, samochód osobowy zderzył się z pociągiem. Śmierć poniosły dwie osoby podróżujące samochodem.

Podkarpacie

Koronawirus. 32 nowe przypadki na Podkarpaciu. Kolejne 39 osób wyzdrowiało [3.09.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 32 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. 39 osób wyzdrowiało. Są również dwie nowe ofiary śmiertelne.

Podkarpacie

17-latka wywołała fałszywy alarm bombowy. Grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali sprawczynię fałszywego alarmu bombowego w jednym ze sklepów w Brzozowie. To 17-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego. Grozi jej kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstanie osiem obwodnic. Na trzy ogłoszono już przetargi

PODKARPACIE. Ruszył przetarg na budowę obwodnicy Nowej Dęby. To już trzecie postępowanie przetargowe na inwestycję drogową realizowaną z rządowego programu #100obwodnic. Osiem z nich powstanie na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 46 zakażeń, 22 wyzdrowienia, 2 ofiary śmiertelne [2.09.2020]

PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny podał najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

10-latka potrącona na przejściu dla pieszych. W akcji śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 10-letniej dziewczynki, do którego doszło na przejściu dla pieszych.

Podkarpacie

Koronawirus. Dziś na Podkarpaciu więcej wyzdrowień, niż zakażeń [31.08.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 32 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Kolejne 33 osoby wyzdrowiały. Z powodu Covid-19 zmarła jedna osoba.

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń na Podkarpaciu [28.08.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim padł kolejny rekord dobowej liczby zakażeń. Dziś potwierdzono 70 nowych przypadków – to największa liczba od początku pandemii. Wyzdrowiały kolejne 22 osoby.

Reklama