Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

9 zastępów straży pożarnej gasiło pożar pensjonatu w Kalnicy

Dodano:

fot. KPP Lesko
fot. KPP Lesko
KALENICA. Trwa ustalanie przyczyn nocnego pożaru obiektu wypoczynkowego w Kalnicy. W akcji gaśniczej udział brało 9 zastępów straży pożarnej. Ewakuowano 18 osób.

Wczoraj, około godz. 22:30 w jednym z pensjonatów w miejscowości Kalnica w powiecie leskim doszło do pożaru. Jak wstępnie ustalili policjanci, pożar wybuchł w budynku gospodarczym połączonym bezpośrednio z budynkiem mieszkalno-jadalnym, w którym mieszkało 38 turystów. Dzięki szybkiej akcji strażaków w pożarze nikt nie ucierpiał, ewakuowano 18 osób zakwaterowanych niedaleko zarzewia ognia.

Pożar gasiło ponad 30 strażaków z 9 zastępów. W pożarze nikt nie ucierpiał.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem przyczyn tego zdarzenia.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Rajd Rzeszowiak przełożony

W związku z aktualna sytuacja epidemiologiczną, organizatorzy Rajdu Rzeszowiak zdecydowali o jego przełożeniu na inny termin. Nowy termin zawodów zostanie podany tak szybko jak to będzie możliwe.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [12.03.2020]

PODKARPACIE. 3 osoby zakażone koronawirusem, 607 osób pod nadzorem, 146 w kwarantannie domowej, 12 hospitalizowanych...

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW. Silnie powieje na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało komunikat o silnych wiatrach, które wystąpią dziś w 10 powiatach na terenie województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [11.03.2020]

Jedna osoba zakażona koronawirusem, 422 osoby pod nadzorem, 93 w kwarantannie domowej, 11 hospitalizowanych...

Podkarpacie

3 przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

RZESZÓW. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach osób zakażonych koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Wśród zakażonych są dwie osoby z Podkarpacia.

Podkarpacie

Burmistrz Leżajska zakazuje tegorocznej pielgrzymki chasydów

LEŻAJSK. Burmistrz miasta wydał komunikat w związku związku z potwierdzonym w Leżajsku pierwszym przypadkiem koronawirusa na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

W Leżajsku potwierdzono pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu.

Reklama