Rzeszów - Sobota, 23.08.2025
Reklama

9 zastępów straży pożarnej gasiło pożar pensjonatu w Kalnicy

Dodano:

fot. KPP Lesko
fot. KPP Lesko
KALENICA. Trwa ustalanie przyczyn nocnego pożaru obiektu wypoczynkowego w Kalnicy. W akcji gaśniczej udział brało 9 zastępów straży pożarnej. Ewakuowano 18 osób.

Wczoraj, około godz. 22:30 w jednym z pensjonatów w miejscowości Kalnica w powiecie leskim doszło do pożaru. Jak wstępnie ustalili policjanci, pożar wybuchł w budynku gospodarczym połączonym bezpośrednio z budynkiem mieszkalno-jadalnym, w którym mieszkało 38 turystów. Dzięki szybkiej akcji strażaków w pożarze nikt nie ucierpiał, ewakuowano 18 osób zakwaterowanych niedaleko zarzewia ognia.

Pożar gasiło ponad 30 strażaków z 9 zastępów. W pożarze nikt nie ucierpiał.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem przyczyn tego zdarzenia.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Spada na Podkarpaciu liczba lekarzy. Zgoła inaczej przedstawia się sytuacja pielęgniarek

PODKARPACIE. W Polsce na 10 tys. mieszkańców przypadało 23 lekarzy

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci rozpoczynają akcję „Pieszy”

PODKARPACIE. Dzisiaj w województwie podkarpackim policjanci prowadzą działania pn. „Pieszy”.

Podkarpacie

Uszkodzono rurociąg gazowy. Ewakuowano mieszkańców z ośmiu gospodarstw

PODKARPACIE. Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego PSP w Krośnie w sobotę, 7 grudnia o godz. 10:30.

Podkarpacie

Zgłosił kradzież i wpadł za narkotyki. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany

MIELEC. Sąd zastosował trzymiesięczny areszt wobec 25-letniego mieszkańca województwa wielkopolskiego. 

Podkarpacie

694 rodzin z Podkarpacia otrzymało Szlachetną Paczkę

PODKARPACIE, POLSKA. Wolontariusze Szlachetnej Paczki w sobotę i niedzielę 7-8 grudnia ponownie zapukali do tysięcy domów w całej Polsce.

Podkarpacie

43-latek miał 4 promile jadąc samochodem. Zasnął na środku drogi

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który na środku drogi zatrzymał swojego volkswagena i uciął sobie drzemkę.

Podkarpacie

Trwa budowa obwodnicy Stalowej Woli i Niska [FOTO]

PODKARPACIE. Trwają prace budowlane związane ze stworzeniem 15-kilometrowej obwodnicy Niska i Stalowej Woli. 

Podkarpacie

Bieszczadzkie żubry cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem

PODKARPACIE. W tym roku na spotkanie z bieszczadzkimi żubrami wybrało się 204 tys. osób.

Reklama