Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Autobus z 18 pasażerami zsunął się do rowu

Dodano:

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
PODKARPACIE. Kierujący autobusem kursowym relacji Jarosław - Wola Rokietnicka z powodu oblodzonej nawierzchni zsunął się do przydrożnego rowu. Autobusem podróżowało 18 osób.

Wczoraj przed godz. 23, w Boratynie doszło do kolizji z udziałem autobusu. Policjanci ustalili, że kierujący autobusem, 47-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, na zakręcie przed wzniesieniem zatrzymał pojazd a następnie próbując ruszyć do przodu zsunął się do przydrożnego rowu z powodu oblodzonej nawierzchni.

Autobusem kursowym relacji Jarosław - Wola Rokietnicka podróżowało 18 osób. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń. Kierujący pojazdem był trzeźwy, został jednak ukarany mandatem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

56- latek odpowie za kradzież telefonu. Ukradł go lekarzowi podczas badań

JAROSŁAW. 56-letni mężczyzna odpowie za kradzież telefonu. Ukradł go z biurka lekarza, który go badał.

Podkarpacie

Studenci coraz rzadziej wybierają uczelnie z Podkarpacia

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim, podobnie jak w Polsce, stale zmniejsza się liczba studentów.

Podkarpacie

Samochód wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Kierowca zginął na miejscu

PODKARPACIE. Mężczyzna zginął na miejscu, pasażerka została przewieziona do szpitala.

Podkarpacie

Akt oskarżenia dla byłego komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Strzyżowie

PODKARPACIE. Podejrzany tłumaczy się, że pieszej nie widział i został oślepiony przez nadjeżdżający z naprzeciwka samochód.

Podkarpacie

CBŚP zapobiegła porwaniu dla okupu. Jednego z podejrzanych zatrzymano na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Zatrzymani zostali doprowadzeni do Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach.

Podkarpacie

Zmiana organizacji ruchu przy obwodnicy Sanoka

SANOK. Zmiany w organizacji ruchu potrwają ok. 1 miesiąca.

Podkarpacie

75 rocznica utworzenia Muzeum–Zamku w Łańcucie

ŁAŃCUT. W trakcie uroczystości dyrektor Muzeum-Zamku w Łańcucie otrzymał Złoty Medal "Zasłużony Kulturze Glori Artis".

Podkarpacie

Jarosławska grupa „Speed” nie próżnuje. W samym październiku przyznali 228 mandatów

JAROSŁAW. Jarosławscy policjanci wchodzący w skład grupy „Speed” pełnią służbę na terenie całego powiatu.

Reklama