Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

Bez uprawnień, mając 2 promile wiozła samochodem dwójkę dzieci

Dodano: 23.05.2019 r.

fot. Archiwum Podkarpackiej Policji
fot. Archiwum Podkarpackiej Policji
Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 43-letniej kobiecie, która pijana i bez uprawnień do kierowania przewoziła samochodem dwójkę dzieci.
 
Wczoraj wieczorem w miejscowości Żdżary policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą fiatem seicento. W trakcie kontroli, funkcjonariusze zwrócili uwagę na dziwne zachowanie kierującej. Badanie alkomatem rozwiało wszelkie wątpliwości. Okazało się, że 43-letnia mieszkanka Żdżar jest pijana. Kobieta miała 2 promile alkoholu w organizmie. W samochodzie razem z nią jechało dwoje jej dzieci - w wieku 10 lat i 9 miesięcy.

Dodatkowo okazało się, że 43-latka nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Dzieci zostały przekazane pod opiekę rodzinie.

Kobieta stanie przed sądem rodzinnym. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Burze na Podkarpaciu. 2350 odbiorców bez prądu

PODKARPACIE. Przez województwo przeszedł front burzowy, który wyrządził liczne szkody w kilku powiatach.

Podkarpacie

GDDKiA: Wszystkie drogi krajowe na Podkarpaciu są przejezdne

PODKARPACIE. Lokalnie występują utrudnienia w ruchu pieszym.

Podkarpacie

Podkarpacka Inspekcja Transportu Drogowego ma cztery nowe radiowozy

PODKARPACIE. Cztery furgony wyposażone w specjalistyczny sprzęt kontrolny trafiły do podkarpackiej ITD. Wartość radiowozów to 1,7 mln zł

Podkarpacie

Sejmik Województwa zajmie się pomocą dla poszkodowanych

PODKARPACIE. Trwa szacowanie szkód w różnych częściach województwa po ulewnych deszczach na Podkarpaciu. Sejmik Województwa ma przygotować w poniedziałek rozwiązania dla ofiar żywiołu.

Podkarpacie

Alert RCB dla Podkarpacia. Ulewny deszcz, burze i wiatr w porywach do 110 km/h

PODKARPACIE. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało SMS’y z ostrzeżeniem do mieszkańców Podkarpacia.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 12 nowych przypadków, 4 osoby wyzdrowiały [29.06.2020]

PODKARPACIE. Łącznie do tej pory potwierdzono 647 przypadków, 368 osób wyzdrowiało, zmarło 50 osób.

Podkarpacie

Premier Morawiecki odwiedził Podkarpacie w związku z sytuacją powodziową

PODKARPACIE. Premier wziął udział w posiedzeniu sztabu kryzysowego.

Podkarpacie

263 mln zł dla Podkarpackich samorządów

RZESZÓW. Fundusz Inwestycji Samorządowych zapewni stolicy województwa podkarpackiego wsparcie na poziomie 29 mln zł. W skali kraju mowa nawet o 6 mld zł.

Reklama