Rzeszów - Środa, 14.05.2025
Reklama

Ciężarówka najechała na mężczyznę. 65-latek zginął na miejscu

Dodano: /

fot. KPP w Nisku
fot. KPP w Nisku

PODKARPACKIE. Do śmiertelnego potrącenia doszło dziś w nocy (po godz. 2:00) w miejscowości Kurzyna Wielka w powiecie niżańskim. Pod kołami samochodu ciężarowego zginął 65-letni mężczyzna.

Na miejscu tego tragicznego wypadku pracowali policjanci z KPP w Nisku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-letni kierujący samochodem ciężarowym, najprawdopodobniej najechał na znajdującego się na jezdni mężczyznę. 65-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu niżańskiego, poniósł śmierć na miejscu.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.

Źródło: KPP w Nisku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Dwa tragiczne wypadki na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Rakszawie kierujący nissanem najechał na leżącego na jezdni pieszego, który zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. W Jedliczu kierujący renaultem uderzył w betonowy przepust, poniósł śmierć na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [11.10.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 31 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 69 osób wyzdrowiało. Nie potwierdzono żadnych zgonów.

Podkarpacie

Stracił panowanie nad samochodem i wpadł do rzeki

PODKARPACIE. 19-letni kierowca mazdy, stracił panowanie nad pojazdem i dachował w rzece. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [8.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 72 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus. Duży wzrost zakażeń na Podkarpaciu [7.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 130 nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [6.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 89 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Z rzeki wyłowiono ciało 67-latka. Policja ustala przyczyny śmierci mężczyzny

PODKARPACIE. Ciało 67-letniego mężczyzny wyłowiono dziś rano z rzeki Stobnica w Brzozowie.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 60 zakażeń, 5 zgonów [5.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 68 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 57 osób. Na choroby współistniejące wraz z Covid-19 zmarło 4 osoby; wyłącznie z powodu Covid-19 zmarła 1 osoba.

Reklama