Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Dachowanie na A4 w Mirocinie. Kierowca dacii w poważnym stanie trafił do szpitala

Dodano: 12.03.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Przeworsku
fot. KPP w Przeworsku

PODKARPACIE. 36-letni kierowca dacii z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi, uderzył w bariery ochronne, następnie betonowy przepust i dachował. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 13:30, w miejscowości Mirocin, na wjeździe na autostradę A4 w kierunku Rzeszowa. Jak ustalili wstępnie pracujący na miejscu wypadku policjanci, 36-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego jadący dacią, na łuku drogi wjazdowej na autostradę, węzeł Jarosław Zachód, zjechał z drogi, uderzył w bariery ochronne oraz w betonowy przepust, a następnie dachował.

36-latek w poważnym stanie został przetransportowany do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Mężczyźnie pobrano krew do badań.

Policjanci pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności tego wypadku.


Źródło: KPP w Przeworsku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Dziś burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o burzach z gradem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 8 nowych przypadków, 12 osób wyzdrowiało. Aktualna sytuacja [28.04.2020]

PODKARPACIE. Mamy 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Jednocześnie Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o kolejnych 12 osobach, które wyzdrowiały.

Podkarpacie

Podkarpacie. Nie żyje kolejna osoba zakażona koronawirusem

Potwierdzono również 1 nowy przypadek zakażenia w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Uszyli ponad 33 tys. maseczek. Zakończyła się akcja "Maseczki dla Łańcuta"

Ponad 420 podkarpackich instytucji i placówek służby zdrowia otrzymało maseczki ochronne dzięki akcji „Maseczki dla Łańcuta”.

Podkarpacie

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy do 3 maja. Na Podkarpaciu wpłynęło już ponad 18 tys. wniosków

PODKARPACIE. Już ponad 18 tys. wniosków o dodatkowy zasiłek opiekuńczy wpłynęło do podkarpackich oddziałów ZUS. Okres korzystania ze świadczenia został wydłużony do 3 maja.

Podkarpacie

Koronawirus. 3 nowe przypadki, 2 ofiary śmiertelne na Podkarpaciu. Aktualne dane [27.04.2020]

PODKARPACIE. 316 zakażonych, 180 wyzdrowiało - mamy najnowsze dane z województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Koronawirus. Na Podkarpaciu wyzdrowiało kolejne 12 osób. Dwa nowe przypadki zakażenia [26.04.2020]

PODKARPACIE. Mamy 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 12 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus. 23 nowe przypadki na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [25.04.2020]

PODKARPACIE. 311 osób zakażonych koronawirusem w województwie podkarpackim. Dziś potwierdzono 23 nowe przypadki. Jedna osoba wyzdrowiała.

Reklama