Rzeszów - Wtorek, 10.02.2026
Reklama

Dachowanie samochodu w Tryńczy. 9-letnia dziewczynka trafiła do szpitala

Dodano: 10.11.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Przeworsku
fot. KPP w Przeworsku

PODKARPACIE. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną porannego zdarzenia drogowego. Kierowca opla stracił panowaniem na autem, dachował a następnie wylądował w rowie. W zdarzeniu poszkodowana została 9-letnia dziewczynka, którą przewieziono do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 7:00 w miejscowości Tryńcza w powiecie przeworskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 41-letni mężczyzna kierujący oplem zafira, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem dachował, a następnie wjechał do rowu.

W zdarzenie ucierpiała 9-letnia dziewczynka, pasażerka pojazdu. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala. Kierowca opla był trzeźwy. Jak się okazało, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Przeworscy policjanci będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KPP w Przeworsku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Podkarpacka Kolej Aglomeracyjna. 14 nowych przystanków i szybka kolej na lotnisko w Jasionce

PODKARPACIE. Postępują prace PKP Polskich Linii kolejowych S.A. przy realizacji inwestycji w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Babicy. Ciężarówka potrąciła pieszego

PODKARPACIE. Dziś w nocy w Babicy, kierowca ciężarowej scani potrącił mężczyznę. Niestety życia pieszego nie udało się uratować.

Podkarpacie

Kolejne inwestycje kolejowe na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Przemyślu powstanie dodatkowy przystanek, w Medyce nowy peron, a w Żurawicy przejście podziemne.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Małówce. Nie żyje 1 osoba

PODKARPACIE. 42-letnia kobieta zginęła w wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Małówka w powiecie strzyżowskim. Zderzyły się tam ford transit i toyota auris.

Podkarpacie

Alert IMGW! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w południowej części województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Największe ogólnopolskie bezpłatne warsztaty programistyczne "Koduj z Gigantami" już za nami

W bezpłatnych zajęciach 12. już edycji wydarzenia wzięło udział ponad 35 000 osób.

Podkarpacie

"Trzeźwy weekend" na Podkarpaciu: ponad 35 tys. kontroli, 62 zatrzymania

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci zatrzymali 62 kierujących, którzy wsiedli za kółko, mimo wypitego wcześniej alkoholu. To wynik wzmożonych kontroli w ramach działań "Trzeźwy weekend". W ciągu trzech dni skontrolowano ponad 35 tys. kierowców.

Podkarpacie

Tragiczny pożar domu w Dąbrowicy. Nie żyje kobieta

PODKARPACIE. 65-letnia kobieta zginęła w pożarze domu w miejscowości Dąbrowica w powiecie niżańskim. Przyczyny pojawienia się ognia nie są jeszcze znane.

Reklama