Rzeszów - Wtorek, 24.06.2025
Reklama

Dostawczakiem uderzył w wiadukt kolejowy

Dodano:

fot. KPP łańcut
fot. KPP łańcut
PODKARPACIE. 30-letni kierowca dostawczego Iveco nie zmieścił się pod wiaduktem. Mężczyzna kierował się nawigacją i nie zauważył znaku. Policja ukarała go mandatem.

Do nietypowego zdarzenia doszło w sobotę rano na trasie Głuchów – Dębina w powiecie łańcuckim. 30-letni mieszkaniec województwa małopolskiego, kierujący dostawczym Iveco z chłodnią, uderzył w wiadukt. Mężczyzna korzystał z nawigacji i nie zwrócił uwagi na znaki, znajdujące się po obu stronach jezdni.

W wyniku zderzenia uszkodzona została chłodnia pojazdu. Na szczęście w zdarzeniu nie ucierpiał, a konstrukcja wiaduktu nie została naruszona.

Kierowca samochodu dostawczego był trzeźwy. 30-latek został ukarany mandatem.

 
Źródło: KPP Łańcut
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Krośnie. Nie żyje 81-letni pieszy

PODKARPACIE. 24-latek kierujący bmw potrącił 81-letniego mężczyznę, przechodzącego przez przejście. W wyniku doznanych obrażeń, pieszy zmarł w drodze do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. Duży wzrost liczby zakażeń na Podkarpaciu, zmarło 19 osób [24.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach i zgonach na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Policyjna eskorta chorej kobiety do szpitala

PODKARPACIE. 64-letnia kobieta miała podejrzenie zawału serca.

Podkarpacie

Ponad 250 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 8 osób [23.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 360 zakażeń na Podkarpaciu, brak zgonów [22.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem. Dziś w kraju potwierdzono 3890 nowych zakażeń.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [21.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 278 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 4 osoby; wszystkie miały choroby współistniejące.

Reklama