Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

Droga na odcinku Nowy Żmigród – Gorlice zablokowana. Powodem trudne warunki atmosferyczne

Dodano:

fot. KPP Jasło
fot. KPP Jasło
PODKARPACIE. Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie zdecydował, że ze względu na warunki atmosferyczne droga wojewódzka nr 993 będzie czasowo zamknięta.

W związku z występującymi od kilku dni trudnymi warunkami atmosferycznymi, Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie podjął decyzję o zablokowaniu drogi wojewódzkiej nr 993, na odcinku Nowy Żmigród - Gorlice.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w wyniku zamieci śnieżnych droga wojewódzka w miejscowości Pielgrzymka, jest całkowicie nieprzejezdna. Wiemy, że czas trwania utrudnień zależny jest od warunków atmosferycznych jakie występują w tamtym obszarze.

„Próbowaliśmy odśnieżać, ale to bez sensu, zatem musimy czekać aż ustanie silny wiatr” – informuje Ryszard Kowak z Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Czołowe zderzenie ciężarówek w Zarzeczu. Nie żyje 60-latek

PODKARPACIE. 60-letni kierowca samochodu ciężarowego marki kia zmarł w szpitalu, na skutek obrażeń jakie odniósł w zderzeniu z ciężarowym Volvo. Policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia.

Podkarpacie

Koronawirus. 49 nowych przypadków na Podkarpaciu, 8 w Rzeszowie. Kolejne 12 osób wyzdrowiało [26.08.2020]

PODKARPACIE. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie opublikowała najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Nowy most w Domaradzu gotowy

PODKARPACIE. Firma STRABAG Sp. z o.o. zakończyła budowę nowego mostu w Domaradzu. Koszt inwestycji to ponad 3 mln zł.

Podkarpacie

Od 31 sierpnia zmiany w organizacji ruchu na autostradzie A4

PODKARPACIE. W ostatni dzień wakacji rusza remont nawierzchni na odcinku autostrady A4 pomiędzy węzłem Przemyśl, a węzłem Korczowa. W związku z tym nastąpią zmiany w organizacji ruchu.

Podkarpacie

Kilkadziesiąt osób poszukiwało 84-letniej kobiety. Znaleziono ją martwą

PODKARPACIE. Poszukiwania zaginionej trwały pięć dni. 

Podkarpacie

Koronawirus nie zwalnia tempa. 59 nowych zakażeń na Podkarpaciu [25.08.2020]

PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o 59 nowych osobach zakażonych na Podkarpaciu. To drugi najwyższy wynik dziennej liczby nowych przypadków jaki odnotowano na Podkarpaciu od początku pandemii. 

Podkarpacie

Koronawirus. 21 nowych przypadków na Podkarpaciu. Kolejne 8 osób wyzdrowiało [24.08.2020]

PODKARPACIE. 2120 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim od początku pandemii. Dziś 21 nowych zakażeń, z czego 4 w Rzeszowie. Kolejne 8 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na Śląsku. Zginęło 7 osób z Podkarpacia

W sobotę na Śląsku doszło do zderzenia busa z autokarem. Wszyscy pasażerowie busa zginęli – 9 osób, z czego 7 pochodziło z województwa podkarpackiego. Policjanci pracowali przez całą noc na miejscu zdarzenia.

Reklama