Dwie osoby zginęły w dwóch wypadkach na Podkarpaciu
Dodano: 18.07.2022 r.
fot. Policja Podkarpacka
PODKARPACIE. 65-letnia kobieta oraz 35-letni mężczyzna to ofiary dwóch tragicznych wypadków, do których doszło w piątek w województwie podkarpackim.
Do pierwszego wypadku doszło w Mielcu około godz. 14:30. Wg wstępnych ustaleń Policji, 65-letni kierowca renault scenic, skręcając w lewo z ul. Sikorskiego w Al. Niepodległości, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 65-letnią kobietę. Piesza zmarła w szpitalu.
Drugi wypadek miał miejsce około godz. 22:30 na drodze S19 w Zdziarach w powiecie niżańskim. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 35-letni kierujący hyundaiem tucson, jadąc w kierunku Lublina, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu i uderzył w barierę energochłonną. Pomimo reanimacji, mężczyzna zmarł. 32-letniej pasażerce nic się nie stało. Ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.
Policjanci, pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności obydwu wypadków.
ŁAŃCUT. Łańcuccy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 94 w Łańcucie. W wyniku zderzania trzech pojazdów do szpitala trafiły cztery osoby.
PODKARPACIE. Poszukiwane są osoby chętne do dzielenia się dobrą energią w szpitalach i placówkach specjalnych w Przemyślu, Rzeszowie i Sanoku. Aby zostać wolontariuszem należy mieć ukończone 18 lat, górnej granicy nie określono.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz