Rzeszów - Piątek, 22.08.2025
Reklama

Jolanta Sawicka nowym wicewojewodą podkarpackim

Dodano:

fot. UW Rzeszów
fot. UW Rzeszów
PODKARPACIE. Jolanta Sawicka z dniem 31 stycznia objęła funkcję wicewojewody podkarpackiego.

Premier Mateusz Morawiecki, na wniosek wojewody podkarpackiego Ewy Leniart, powołał na stanowisko wicewojewody podkarpackiego Jolantę Sawicką. Dotychczasowa wicewojewoda Lucyna Podhalicz została odwołana z dniem 30 stycznia br.
 
Jolanta Sawicka jest z wykształcenia prawnikiem. W latach 2003 – 2015 była sekretarzem Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Przemyślu. Od 2015 r. do 2016 r. pełniła funkcję zastępcy Naczelnika Wydziału Organizacji, Kadr i Kontroli Urzędu Miejskiego w Przemyślu, natomiast w latach 2016 – 2019 była dyrektorem OR KRUS w Rzeszowie.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 37 nowych przypadków na Podkarpaciu, 14 osób wyzdrowiało [17.08.2020]

PODKARPACIE. 1878 przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, dziś 37 nowych przypadków. Kolejne 14 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

29-letni motocyklista uderzył w drzewo. Jego życia nie udało się uratować

PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci ustalają przyczyny tragicznego wypadku, do jakiego doszło wczoraj w miejscowości Stale. 29-letni motocyklista uderzył w drzewo. Nie przeżył.

Podkarpacie

Koronawirus. 39 zakażeń, 29 wyzdrowień na Podkarpaciu. W Rzeszowie 6 nowych przypadków [14.08.2020]

PODKARPACIE. W dzisiejszym komunikacie Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o 39 nowych osobach zakażonych w województwie podkarpackim. Kolejne 29 osób wyzdrowiało. Zmarł 78-letni mieszkaniec Przemyśla. W Rzeszowie potwierdzono 6 nwych przypadków.

Podkarpacie

35-latek z powiatu rzeszowskiego utonął w Jeziorze Solińskim

PODKARPACIE. Pierwszy w tym roku przypadek utonięcia w Jeziorze Solińskim. W Polańczyku utonął 35-letni mężczyzna.

Podkarpacie

Koronawirus. 46 nowych przypadków na Podkarpaciu, 25 osób wyzdrowiało [13.08.2020]

PODKARPACIE. Dziś potwierdzono 46 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 25 osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła.

Podkarpacie

Drażnił go hałas kosiarki. Z bronią w ręku ruszył w stronę sąsiada

PODKARPACIE. Pijany 29-letni mieszkaniec pow. strzyżowskiego, chciał bronią zmusić sąsiada do wyłączenia kosiarki. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty.

Podkarpacie

Koronawirus. 16 zakażeń, 34 wyzdrowienia na Podkarpaciu. W Rzeszowie 8 przypadków [11.08.2020]

PODKARPACIE. W szpitalu w Łańcucie zmarł 79-letni pacjent zakażony koronawirusem.

Podkarpacie

14 sierpnia placówki ZUS będą nieczynne

W piątek 14 sierpnia sale obsługi klientów w placówkach ZUS będą nieczynne. W tym dniu nie będzie również działało Centrum Obsługi Telefonicznej.

Reklama