Rzeszów - Piątek, 01.08.2025
Reklama

Kierujący motorowerem nie przeżył zderzenia z ciężarówką

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
Do tragicznego wypadku doszło dziś w Sanoku. Nie żyje kierujący motorowerem, który zderzył się z samochodem ciężarowym.

Około godz. 11:00, dyżurny policji został powiadomiony o wypadku na ul. Krakowskiej w Sanoku, na odcinku drogi krajowej nr 28. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący motorowerem nie wyhamował i uderzył w tył ciężarowego mercedesa, który zatrzymał się na czerwonym świetle. Kierowca jednośladu - 46-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego - doznał poważnych obrażeń, był reanimowany na miejscu, po czym trafił do szpitala. Mimo wysiłków lekarzy mężczyzna zmarł.

Funkcjonariusze ustalili, że 56-letni kierowca ciężarowego mercedesa, mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, był trzeźwy.

 
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Poranny wypadek na DW877 w Biedaczowie. 1 osoba w szpitalu

PODKARPACIE. Dziś rano, na DW877 w Biedaczowie zderzyły się dwa samochody. W wypadku ucierpiał 40-letni kierowca, który został przewieziony do szpitala.

Podkarpacie

Jechał autostradą A4 pod prąd, nie miał uprawnień

PODKARPACIE. 57-letni mieszkaniec Stalowej Woli odpowie przed sądem za rażące naruszenie przepisów drogowych. Mężczyzna jechał skuterem na autostradzie A4 pod prąd. Okazało się również, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Podkarpacie

Utrudnienia na moście Olchowieckim w Sanoku. 88-latek wjechał w barierę energochłonną

SANOK. 88-letni kierowca opla, najprawdopodobniej zasłabł i wjechał barierę energochłonną na moście Olchowieckim w Sanoku. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na DW871 w Stalach. Nie żyje 49-letni motocyklista

PODKARPACIE. W miejscowości Stale doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Kierujący jednośladem zginął na miejscu.

Podkarpacie

Przyjechała po piwo na stację paliw. Była tak pijana, że miała problem z wyjazdem

PODKARPACIE. 3,5 promila wydmuchała 51-letnia kobieta, która przyjechała na stację benzynową po piwo, a gdy chciała odjechać, nie była w stanie wrzucić biegu. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Alert IMGW. W czwartek burze i silne opady deszczu na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia, w związku z burzami jakie spodziewane są w czwartek na Podkarpaciu.

Podkarpacie

„Bieszczadzka ciuchcia” i "Pogórzanin" rozpoczynają sezon turystyczny

PODKARPACIE. W długi weekend majowy Bieszczadzka Kolejka Leśna ponownie wyruszy na tory rozpoczynając nowy sezon turystyczny. Kursy realizowane będą do końca października.

Reklama