Rzeszów - Wtorek, 04.11.2025
Reklama

Kolejne interwencje policyjnej grupy „Speed”. Z prawem jazdy pożegnało się dwóch kierowców

Dodano: 30.08.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
PODKARPACIE. Grupa "Speed", zatrzymała prawa jazdy dwóm kierowcom, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Kierujący zostali także ukarani grzywną i punktami karnymi.

W poniedziałek, jarosławscy policjanci ruchu drogowego, wchodzący w skład grupy „Speed”, patrolowali drogę wojewódzką nr 880 w Bystrowicach.

Wideorejestrator nieoznakowanego radiowozu zarejestrował prędkość kierującej alfą. 29-letnia kobieta siedząca za kierownicą pojazdu przekroczyła prędkość o 52 km/h w terenie zabudowanym. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy i ukarali grzywną.

Dwa dni później, na tej samej drodze wojewódzkiej, funkcjonariusze zatrzymali osobowego volkswagena. 27-letni kierujący przekroczył prędkość o 53 km/h. On także stracił swoje prawo jazdy i została ukarany mandatem. 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W 2018 roku odnotowano 3465 wypadków przy pracy. 8 z nich było śmiertelnych

PODKARPACIE. W 2018 roku liczba osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy była o 94 mniejsza niż w 2017 roku.

Podkarpacie

Na autostradzie A4 pasażerski mercedes uderzył w fotel wypoczynkowy

PODKARPACIE. Kilometr dalej pracownicy obsługi autostrady zabezpieczyli kolejny fotel.

Podkarpacie

Ponad 20 mln zł na wiadukt nad linią kolejową Dębica-Mielec-Tarnobrzeg

PODKARPACIE. Koszt inwestycji wynosi ponad 20 mln zł. 

Podkarpacie

Ruszył przetarg na dzierżawę Miejsc Obsługi Podróżnych przy A4

PODKARPACIE. Termin składania ofert mija 15 lipca br.

Podkarpacie

Jechała z trójką dzieci. Zderzył się z nimi kierowca nadjeżdżający z naprzeciwka

PODKARPACIE. W wyniku zderzenia się pojazdów najmłodszy z chłopców został ranny i trafił do szpitala. Na szczęście obrażenia 9-latka okazały się niegroźne.

Podkarpacie

42-letni motocyklista wjechał w słup latarni. Miał 2 promile alkoholu

PODKARPACIE. 42-latek doznał poważnych obrażeń i został przetransportowany do szpitala.

Reklama