Rzeszów - Poniedziałek, 16.03.2026
Reklama

Koronawirus. 12 nowych przypadków na Podkarpaciu. Zmarły kolejne dwie osoby [24.06.2020]

Dodano: 24.06.2020 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. 577 przypadków zakażenia, 352 osoby wyzdrowiało, 50 zmarło – oto najnowsze dane z województwa podkarpackiego.

Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o kolejnych 12 osobach zakażonych. Nowe przypadki to: 10 osób z powiatu jarosławskiego (3 starsze kobiety, dwie w sile wieku , nastolatka i dziecko oraz starszy mężczyzna i dwóch w sile wieku ) w tym dziewięć osób w izolacji,  jedna hospitalizowana oraz 2 osoby z powiatu strzyżowskiego (kobieta w sile wieku i dziecko) obydwoje w izolacji.  

Kolejne 2 osoby wyzdrowiały, to: starsza kobieta i nastolatka z powiatu przemyskiego.

Niestety, są też nowe ofiary śmiertelne. W dniach 23 i 24 czerwca br. zmarło 2 pacjentów w szpitalu w Łańcucie, jeden z Rzeszowa, drugi z powiatu jarosławskiego. Mieli po 88 lat.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 32 osoby, 1851 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 82 osoby. Hospitalizowane są 93 osoby.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 577 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 352 osoby wyzdrowiało. Odnotowano 50 zgonów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wypadek ciężarówki na S19. Droga w kierunku Lublina zablokowana

PODKARPACIE. Na odcinku drogi ekspresowej S19 pomiędzy węzłem Zdziary , a węzłem Lasy Janowskie ciężarówka wypadła z drogi i wjechała do rowu.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w miejscowości Równe. Nie żyje 40-letni mężczyzna

PODKARPACIE. 40-letni kierowca mercedesa zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, aby wydobyć z auta zakleszczonego mężczyznę. Pomimo udzielonej pomocy medycznej, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Zielone światło dla budowy obwodnicy Kolbuszowej

PODKARPACIE. Ponad 12 kilometrów będzie miała obwodnica Kolbuszowej w ciągu drogi krajowej nr 9. Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Rzeszowie wydał decyzję środowiskową dla inwestycji.

Podkarpacie

Oddano do ruchu 20 km drogi ekspresowej S19

PODKARPACIE. Tuż przed świętami, do użytku kierowców oddano dwa odcinki drogi ekspresowej S19: Krosno – Miejsce Piastowe oraz Miejsce Piastowe – Dukla. To w sumie ponad 20 km nowej trasy.

Podkarpacie

Cztery osoby ranne w wypadku w Orzechówce

PODKARPACIE. Na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wypadku ranne zostały cztery osoby. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają brzozowscy policjanci.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Połomii

PODKARPACIE. 53-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez samochód. Strzyżowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Podkarpacie

Tragiczna noc na podkarpackich drogach. W trzech wypadkach zginęły trzy osoby

PODKARPACIE. Trzy wypadki, trzy ofiary śmiertelne – to bilans tragicznej nocy na podkarpackich drogach. W Zarzeczu kierująca volkswagenem polo najechała na leżącego na jezdni mężczyznę, którego życia nie udało się uratować. W...

Podkarpacie

Powstanie most w Dąbrówkach k. Łańcuta. Przekazano plac budowy

PODKARPACIE. Strabag wybuduje most na rzece Wisłok w Dąbrówkach koło Łańcuta. Wykonawcy oficjalnie przekazano plac budowy wykonawcy.

Reklama