Rzeszów - Czwartek, 29.01.2026
Reklama

Koronawirus. 3 nowe przypadki, 3 kolejne ofiary śmiertelne na Podkarpaciu

Dodano: 29.04.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny potwierdził 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Jednocześnie poinformowano o śmierci trzech osób.

Nowe 3 potwierdzone przypadki zakażenia to: starsza kobieta z Tarnobrzega, mężczyzna w sile wieku oraz młoda kobieta z powiatu tarnobrzeskiego. Wszystkie te osoby przebywają w izolacji.

W szpitalu w Łańcucie zmarły kolejne trzy osoby. To 76-letni mężczyzna, 72-letnia kobieta oraz 90-letnia kobieta. W sumie do tej pory w województwie podkarpackim z powodu koronawirusa zmarło 22 osoby.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zderzenie autobusu z osobówką w Sanoku

SANOK. Na ulicy Staszica w Sanoku doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej z osobowym oplem. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Podkarpacie

Wypadek ciężarówki na S19. Droga w kierunku Lublina zablokowana

PODKARPACIE. Na odcinku drogi ekspresowej S19 pomiędzy węzłem Zdziary , a węzłem Lasy Janowskie ciężarówka wypadła z drogi i wjechała do rowu.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w miejscowości Równe. Nie żyje 40-letni mężczyzna

PODKARPACIE. 40-letni kierowca mercedesa zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, aby wydobyć z auta zakleszczonego mężczyznę. Pomimo udzielonej pomocy medycznej, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Zielone światło dla budowy obwodnicy Kolbuszowej

PODKARPACIE. Ponad 12 kilometrów będzie miała obwodnica Kolbuszowej w ciągu drogi krajowej nr 9. Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Rzeszowie wydał decyzję środowiskową dla inwestycji.

Podkarpacie

Oddano do ruchu 20 km drogi ekspresowej S19

PODKARPACIE. Tuż przed świętami, do użytku kierowców oddano dwa odcinki drogi ekspresowej S19: Krosno – Miejsce Piastowe oraz Miejsce Piastowe – Dukla. To w sumie ponad 20 km nowej trasy.

Podkarpacie

Cztery osoby ranne w wypadku w Orzechówce

PODKARPACIE. Na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wypadku ranne zostały cztery osoby. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają brzozowscy policjanci.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Połomii

PODKARPACIE. 53-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez samochód. Strzyżowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Podkarpacie

Tragiczna noc na podkarpackich drogach. W trzech wypadkach zginęły trzy osoby

PODKARPACIE. Trzy wypadki, trzy ofiary śmiertelne – to bilans tragicznej nocy na podkarpackich drogach. W Zarzeczu kierująca volkswagenem polo najechała na leżącego na jezdni mężczyznę, którego życia nie udało się uratować. W...

Reklama