Koronawirus. 46 nowych przypadków na Podkarpaciu. Kolejne 17 osób wyzdrowiało [11.09.2020]
Dodano: 11.09.2020 r.
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie opublikowała najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w województwie podkarpackim. Dziś 46 nowych zakażeń, z czego 5 w Rzeszowie. Kolejne 17 osób wyzdrowiało.
Najwięcej nowych przypadków odnotowano w powiatach: ropczycko-sędziszowskim (11 osób), rzeszowskim (8 osób), dębickim (5 osób, leżajskim (4 osoby) oraz w Rzeszowie (5 osób). 3 nowe przypadki potwierdzono w powiecie przeworskim; po 2 przypadki odnotowano w powiatach: jarosławskim i strzyżowskim; po jednym w powiatach: kolbuszowskim, łańcuckim, mieleckim, sanockim, stalowowolskim oraz w Tarnobrzegu.
Wyzdrowiało kolejne 17 osób z 9 powiatów.
Łączna liczba potwierdzonych do tej pory przypadków w województwie podkarpackim to: 2846 osób. Wyzdrowiało 2141 osób. Z powodu koronawirusa zmarło 95 osób.
Obecnie na terenie Podkarpacia pod nadzorem pozostaje 11 osób, 2 446 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 469 osób. Hospitalizowanych jest 141 osób.
PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z przewidywanym silnym mrozem na Podkarpaciu. Termometry pokażą nawet -17 stopni Celsjusza.
PODKARPACIE. Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i zsunął się z kilkunastometrowego nasypu. Utrudnienia w miejscu zdarzenia mogą potrwać do godz. 11:30.
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Odnotowano najniższą od dwóch tygodni liczbę nowych przypadków.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz