Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Koronawirus. 7 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [24.03.2020]

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Już 37 osób zakażonych koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim. Dziś potwierdzono kolejne 7 przypadków, w tym 4 z powiatu rzeszowskiego.

Rzecznik Prasowy Wojewody Podkarpackiego poinformował o 7 kolejnych osobach zakażonych koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim, potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi.
Nowe przypadki to: 4 mężczyzn (dwóch młodych i dwóch w sile wieku) z powiatu rzeszowskiego przebywający w kwarantannie domowej i po 1 przypadku z powiatu krośnieńskiego (kobieta w sile wieku w kwarantannie domowej) oraz leskiego (mężczyzna w sile wieku, hospitalizowany) i stalowowolskiego (mężczyzna w sile wieku, hospitalizowany).

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 6879 osób, a 7365 poddane jest kwarantannie.  Aktualnie hospitalizowanych jest 55 osób.

W laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 1237 testów.

Łącznie na Podkarpaciu potwierdzono już 37 przypadków zakażenia. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce to 774 (9 osób zmarło).

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [8.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 72 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus. Duży wzrost zakażeń na Podkarpaciu [7.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 130 nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [6.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 89 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Z rzeki wyłowiono ciało 67-latka. Policja ustala przyczyny śmierci mężczyzny

PODKARPACIE. Ciało 67-letniego mężczyzny wyłowiono dziś rano z rzeki Stobnica w Brzozowie.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 60 zakażeń, 5 zgonów [5.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 68 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 57 osób. Na choroby współistniejące wraz z Covid-19 zmarło 4 osoby; wyłącznie z powodu Covid-19 zmarła 1 osoba.

Podkarpacie

Obwodnica Łańcuta prawie gotowa

ŁAŃCUT. Jeszcze kilka tygodni potrwają prace przy rozbudowie blisko 6-kilometrowego odcinka DK94 Łańcut – Głuchów (tzw. obwodnica Łańcuta). W sobotę teren budowy odwiedził Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk.  

Podkarpacie

30 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu [4.10.2021]

​PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 30 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 72 osoby wyzdrowiały. Nie potwierdzono żadnych zgonów.

Podkarpacie

Zderzenie motocyklistów w Izdebkach. Jeden z nich zginął na miejscu

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj po godz. 15:00 w Izdebkach w powicie brzozowskim. W zderzeniu dwóch motocyklistów jeden z nich poniósł śmierć na miejscu.

Reklama