Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

Koronawirus. Ponad 220 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej w Rzeszowie [22.12.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 225 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło kolejne 11 osób.

Od początku pandemii w województwie podkarpackim potwierdzono łącznie 57 604 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Jak wynika z dzisiejszego raportu MZ, zmarło kolejnych 11 mieszkańców województwa podkarpackiego; 9 miało choroby współistniejące. Łączna liczba zgonów wzrosła do 1711 osób.

Obecnie na Podkarpaciu dostępnych jest 1943 łóżka dla pacjentów z Covid-19, z czego zajętych jest 781. W szpital województwa podkarpackiego dostępnych jest 171 respiratorów, z czego zajętych jest 73.

Najwięcej nowych przypadków odnotowano w Rzeszowie (31 osób) i w Przemyślu (30 osób).
Reklama
Pozostałe nowe potwierdzone przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 0
brzozowski 2
dębicki 4
jarosławski 19
jasielski 27
kolbuszowski 6
krośnieński 5
leżajski 0
lubaczowski 6
łańcucki 12
mielecki 9
niżański 7
przemyski 7
przeworski 2
ropczycko-sędziszowski 1
rzeszowski 7
sanocki 2
stalowowolski 15
strzyżowski 9
tarnobrzeski 7
leski 2
Krosno 6
Tarnobrzeg 9

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zderzenie autobusu z ciężarówką w Manasterzu. 2 osoby ranne

PODKARPACIE. W wypadku ranny został kierowca autobusu oraz jeden z pasażerów.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [28.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia województwo podkarpackie po raz kolejny znalazło się na ostatniej pozycji, pod względem liczby nowych zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Samochód dostawczy śmiertelnie potrącił 59-letniego mężczyznę

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w piątek wieczorem w miejscowości Lipiny w powiecie dębickim.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [25.02.2022]

PODKARPACIE. 248 zakażeń (w tym 26 ponownych) i 11 zgonów w województwie podkarpackim – wynika z najnowszego raportu zakażeń koronawirusem opublikowanego przez Ministerstwo Zdrowia.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu uruchomiono punkty recepcyjne

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim uruchomiono cztery punkty recepcyjne dla uchodźców z Ukrainy. Dodatkowy punkt obsługujący ruch kolejowy powstał na dworcu w Przemyślu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 200 zakażeń, 22 zgony [24.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem. W województwie podkarpackim potwierdzono192 nowe przypadki.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [23.02.2022]

PODKARPACIE. 320 zakażeń (w tym 29 ponownych) i 12 zgonów w województwie podkarpackim – wynika z najnowszego raportu Ministerstwo Zdrowia.

Podkarpacie

4-latek połknął baterię. Policjanci eskortowali go do szpitala

PODKARPACIE. Strzyżowscy policjanci eskortowali samochód przewożący 4-latka, który połknął baterię. Dzięki pomocy mundurowych, chłopczyk szybko otrzymał pomoc lekarską.

Reklama