Rzeszów - Poniedziałek, 28.07.2025
Reklama

Koronawirus. Ponad 230 nowych przypadków na Podkarpaciu [13.01.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 235 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.  Zmarło kolejne 13 osób.

Od początku pandemii w województwie podkarpackim potwierdzono łącznie 62 948 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

W dzisiejszym raporcie MZ, odnotowano 13 nowych przypadków śmiertelnych. 11 osób miało choroby współistniejące. Łączna liczba zgonów na Podkarpaciu wzrosła do 1977 osób.

Obecnie na Podkarpaciu wolnych jest 1038 łóżek dla pacjentów z Covid-19, z dostępnych 1699.  Dla najcięższych przypadków dostępnych jest 171 respiratorów, z czego zajętych jest 75.

Nowe potwierdzone przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 10
brzozowski 9
dębicki 12
jarosławski 11
jasielski 8
kolbuszowski 4
krośnieński 5
leżajski 10
lubaczowski 12
łańcucki 12
mielecki 14
niżański 5
przemyski 9
przeworski 6
ropczycko-sędziszowski 4
rzeszowski 35
sanocki 2
stalowowolski 11
strzyżowski 6
tarnobrzeski 8
leski 2
Krosno 2
Przemyśl 3
Rzeszów 24
Tarnobrzeg 11
Reklama
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Radawie. 20-letni kierowca uderzył w drzewo

PODKARPACIE. W niedzielę w Radawie doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 20-letni kierowca volkswagena. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie w Kraczkowej. Trzy osoby ranne

ŁAŃCUT. Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek w Kraczkowej. Doszło tam do czołowego zdarzenia dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Majdanie Golczańskim. 61-latek leżał na drodze. Najechał na niego samochód

PODKARPACIE. Trwa ustalanie przyczyn wypadku, do którego doszło wczoraj w Majdanie Golczańskim. Samochód najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

S19 Sokołów-Jasionka będzie rozbudowana

PODKARPACIE. Dzięki rozbudowie, na tym odcinku S19 będzie posiadała dwie jezdnie po dwa pasy ruchu, pas awaryjny o szerokości 2,5 m oraz pobocza.

Podkarpacie

IMGW Ostrzega! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Dziś (6.05) na terenie całego województwa podkarpackiego przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 230 zakażeń w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia. Z powodu Covid-19 i chorób współistniejących zmarło 3 osoby.

Podkarpacie

Policja podsumowała majowy weekend na drogach Podkarpacia

PODKARPACIE. 25 wypadków, 2 ofiary śmiertelne, 62 nietrzeźwych kierowców.

Podkarpacie

Z zalewu w Strzegocicach wyłowiono ciało mężczyzny. Prawdopodobnie to poszukiwany 29-latek

PODKARPACIE. CIało mężczyzny wyłowiono wczoraj około godz. 18:00. Policja wspólnie z prokuraturą ustalają, czy jest to poszukiwany 29-latek.

Reklama