Rzeszów - Piątek, 23.01.2026
Reklama

Koronawirus. Ponad 230 nowych przypadków na Podkarpaciu [15.01.2021]

Dodano: 15.01.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

W ciągu ostatniej doby na Podkarpaciu potwierdzono 232 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Od początku pandemii na Podkarpaciu potwierdzono łącznie 63 413 zakażeń.  

W dzisiejszym raporcie MZ, potwierdzono śmierć 17 osób, z których 16 miało choroby współistniejące. Łączna liczba zgonów na Podkarpaciu to 2011 osób.

Obecnie na Podkarpaciu dostępnych jest 1628 łóżek covidowych, z czego 656 jest zajętych.  Dla najcięższych przypadków wolnych jest 99 respiratorów, z dostępnych 174.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 2
brzozowski 5
dębicki 9
jarosławski 10
jasielski 7
kolbuszowski 4
krośnieński 4
leżajski 14
lubaczowski 12
łańcucki 19
mielecki 14
niżański 7
przemyski 16
przeworski 13
ropczycko-sędziszowski 4
rzeszowski 26
sanocki 11
stalowowolski 7
strzyżowski 4
tarnobrzeski 3
leski 4
Krosno 3
Przemyśl 9
Rzeszów 19
Tarnobrzeg 6

Reklama
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kolejne odcinki Via Carpatia na Podkarpaciu w realizacji

PODKARPACIE. Jest umowa na budowę S19 Rzeszów Południe – Babica. Rozpoczęto również budowę odcinka S19 Kamień - Sokołów Małopolski Północ.

Podkarpacie

Koronawirus. 62 nowe zakażenia na Podkarpaciu. 12 osób wyzdrowiało

PODKARPACIE. Dziś zanotowano rekordową liczbę dziennych zakażeń na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w powiecie dębickim. Traktor przygniótł 59-letniego mężczyznę

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Siedliska-Bogusz. 59-letni mężczyzna został śmiertelnie przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

Podkarpacie

Koronawirus. Rekordowa liczba nowych zakażeń na Podkarpaciu. 8 osób wyzdrowiało [12.07.2020]

​PODKARPACIE. W niedzielę zanotowano 46 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 8 osób.

Podkarpacie

Nowe karetki dla stacji pogotowia na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 10 ambulansów trafi do 5 stacji pogotowia w województwie podkarpackim. Każda otrzyma po dwa. Łączna wartość pojazdów to ok. 7 mln zł.

Podkarpacie

Koronawirus. 16 nowych zakażeń na Podkarpaciu. 6 osób wyzdrowiało [10.07.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim odnotowano 16 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 6 osób.

Podkarpacie

Wypadek szybowca w Laszkach. Pilot w ciężkim stanie trafił do szpitala

PODKARPACIE. Szybowiec podczas startu prawdopodobnie wpadł w korkociąg i uderzył w ziemię. 18-letni pilot doznał poważnych obrażeń i w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Podkarpacie

S19 Kamień - Sokołów Małopolski Północ z pozwoleniem na budowę

PODKARPACIE. Jest decyzja wojewody o zezwoleniu na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S19 Kamień – Sokołów Małopolski Północ. To ostatni z sześciu odcinków S19 powstających na terenie Podkarpacia.

Reklama