Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

Koronawirus. Ponad 270 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 4 osoby [16.02.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Na Podkarpaciu odnotowano 279 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W porannym raporcie potwierdzono 4 ofiary śmiertelne; 3 z nich miały choroby współistniejące.

Wyzdrowiało kolejne 244 osoby. Na kwarantannie przebywa obecnie 5902 mieszkańców województwa. Wykonano 2625 testów, w tym 379 z wynikiem pozytywnym.

W woj. podkarpackim do dyspozycji pacjentów chorych na Covid-19 jest 1513 łóżek szpitalnych, z których 768 jest zajętych. Województwo dysponuje 153 respiratorami, z których obecnie 80 jest zajętych.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 1
brzozowski 10
dębicki 38
jarosławski 5
jasielski 6
kolbuszowski 6
krośnieński 15
leżajski 2
lubaczowski 4
łańcucki 16
mielecki 28
niżański 5
przemyski 1
przeworski 3
ropczycko-sędziszowski 11
rzeszowski 37
sanocki 5
stalowowolski 5
strzyżowski 8
tarnobrzeski 2
leski 8
Krosno 7
Przemyśl 2
Rzeszów 50
Tarnobrzeg 4

 
Reklama
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na A4. Ciężarówka potrąciła mężczyznę, kiedy wysiadał z samochodu

PODKARPACIE. Do wypadku doszło w miejscowości Świętoniowa w powiecie przeworskim. Potrącony mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Podkarpacie

Kierowca peugeota zjechał z drogi i uderzył w drzewa. Zginął na miejscu

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Cmolasie w powiecie kolbuszowskim. 33-letni mężczyzna kierujący peugeotem, z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewa. Zginął na miejscu.

Podkarpacie

Chciał poczuć się jak w grze. Uciekając przed policją, łamał przepisy i uszkodził 2 radiowozy

PODKARPACIE. 30-letniemu kierowcy audi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Alert IMGW! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w 18 powiatach województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Alert IMGW. Może być ślisko na drogach i chodnikach

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia Podkarpacia w związku z prognozowanym oblodzeniem. Alert dotyczy wszystkich powiatów.

Podkarpacie

Wypadek w Cmolasie. Ranne trzy osoby, w tym 5-letnie dziecko

PODKARPACIE. Na drodze powiatowej relacji Cmolas-Mechowiec doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wypadku ranni zostali kierowcy obu pojazdów oraz 5-letnie dziecko.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Sanoku. Nie żyje 85-letni kierowca jaguara

SANOK. W Sanoku doszło do zderzenia trzech pojazdów. W wypadku zginął 85-letni kierowca jaguara. W miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Widełce. 35-latek z powiatu rzeszowskiego zginął na miejscu

PODKARPACIE. 35-letni kierowca volkswagena, z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w wiadukt kolejowy. Mężczyzna zginął na miejscu.

Reklama