Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Koronawirus. Ponad 560 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 2 osoby [15.03.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 567 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2.

W porannym raporcie potwierdzono 2 ofiary śmiertelne; jedna z tych osób miała choroby współistniejące.

Kolejne 691 osób wyzdrowiało. Na kwarantannie przebywa obecnie 17093 mieszkańców województwa. Wykonano 1824 testy , w tym 595 z wynikiem pozytywnym.

Obecnie województwo dysponuje 2100„łóżkami covidowymi”, z których 1600 jest zajęte.  Dla najcięższych przypadków wolnych jest 48 respiratorów, z 214 dostępnych. 

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 12
brzozowski 6
dębicki 18
jarosławski 14
jasielski 25
kolbuszowski 20
krośnieński 20
leżajski 19
lubaczowski 6
łańcucki 18
mielecki 32
niżański 15
przemyski 20
przeworski 21
ropczycko-sędziszowski 4
rzeszowski 57
sanocki 44
stalowowolski 34
strzyżowski 15
tarnobrzeski 31
leski 13
Krosno 6
Przemyśl 31
Rzeszów 48
Tarnobrzeg 36

 
Reklama
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kolejny odcinek trasy Via Carpatia oddany do ruchu

PODKARPACIE. Od dzisiaj kierowcy będą mogli korzystać z kolejnego odcinka trasy Via Carpatia.

Podkarpacie

Dwa tragiczne wypadki na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Rakszawie kierujący nissanem najechał na leżącego na jezdni pieszego, który zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. W Jedliczu kierujący renaultem uderzył w betonowy przepust, poniósł śmierć na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [11.10.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 31 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 69 osób wyzdrowiało. Nie potwierdzono żadnych zgonów.

Podkarpacie

Stracił panowanie nad samochodem i wpadł do rzeki

PODKARPACIE. 19-letni kierowca mazdy, stracił panowanie nad pojazdem i dachował w rzece. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [8.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 72 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus. Duży wzrost zakażeń na Podkarpaciu [7.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 130 nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [6.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 89 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Z rzeki wyłowiono ciało 67-latka. Policja ustala przyczyny śmierci mężczyzny

PODKARPACIE. Ciało 67-letniego mężczyzny wyłowiono dziś rano z rzeki Stobnica w Brzozowie.

Reklama